Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Velkokapacitní stany VS Nůžkové stany
18.03.2019

Velkokapacitní stany VS Nůžkové stany

               

                VELKOKAPACITNÍ                VS          RYCHLOSKLÁDACÍ                                                                                                           NŮŽKOVÉ PÁRTY STANY

  

 

VELKOKAPACITNÍ STANY

- cena v řádech 100 tisíců

 - podléhají normě ČSN EN 13782
 - pro stavbu těchto stanů potřebujete proškolené pracovníky

- rizika z nedodržení instalačních postupů a rizika extrémního počasí, které je a bude stále více nevyzpytatelné

- pouze bílá barva - velké stany mohou být také vyrobeny z jiného než bílého PVC, ale výběr není takový a vyjde to finančně draho

- Velké stany mohou být také vyrobeny z jiného než bílého PVC, ale výběr není takový

- Branding velkých stanů je už věc složitější a mnohem dražší. Plachtový díl s laminovaným potiskem stojí o 100% více než díl bez potisku.

 

SKLÁDACÍ NŮŽKOVÉ PÁRTY STANY

 - cena v řádech 10 tisíců

- pro instalace 4/8 nepotřebujete žádné speciálně proškolenéosoby dle předpisu ČSN EN 13782, protože stan do 50m2 půdorysné plochy této normě nepodléhá.A protože nejsou regulovány, je třeba věnovat velkou pozornost tomu, co kupujete. Trh je plný asijských šmejdů, které mají příjemnou jen cenu. Životnost a odolnost žádná. U nás jsou předmětem celohliníkové stany, kde se za stopní profily může s přehledem pověsit 100 kg chlap, aniž by stan zničil. Záruku na konstrukci máte 5 let. Na plachty 2 roky. Pokud Vám konstrukce neuletí, což je vždy vinou člověka z titulu nedostatečného kotvení, nemá se s ní co stát. A plachtovina vydrží tak dlouho, jak se k ní budete chovat. Doporučuju si připlatit 1000 a pořídit plachtovinu v extrémní verzi s gramáží 450g

 - rizika, kterým čelíte jsou zcela na jiné úrovni než rizika velkých stanů.  Malé stany jste schopni do 2 minut deinstalovat, pokud budete vědět, že se žene prudká bouřka. U velkých stanů můžete jen stan zavřít a doufat.

- volba barvy. 

bílá, krémová, béžová, žlutá, šedá, oranžová, červená, tmavě modrá, tmavě zelená, hnědá, černá, světle modrá a světle zelená

-  Malé stany se dají velmi rychle spojovat jeden s druhým, vedle sebe, za sebe, do písmen U, L,E nebo se dá udělat obdélníkové nebo čvercové náměstí. Velmi jednoduché, variabilní a ve 4 osobách přemístitelné. Velký stan po jeho postavení nepřemístíte. 

- při souběhu akcí v jednom termínu můžete něco pošlete do místa  x a něco do místa y

- Náklady spojené s riziky jsou u malých stanů 10 x nižší než u těch velkých.

- sbalený stan 4/8 má 210*80*40 cm. Je na přepravu a skladování nenáročný. 

- malé stany postavíte za 5 minut kus. Zbouráte za dvě minuty. Velké stany stavíte klidně 4 hodiny - u levných systémů až po 2 hodiny u dražších systémů. Bourání je 60% času instalace. Profily jsou dlouhé, na skladování a přepravu náročnější.

- Údržba. Malé stany Vám vypere prádelna za cca 1.600 kus. Pokud zvolíte tmavší barvy, budete prát třeba jen jednou za rok.  Velké stany jsou bílé. Pokud nedáte plachtám pavidelnou profi údržbu mechanizací a chemikálií, budou vypadat zakrátko hrůzostrašně. Každý díl stojí dost peněz. Plachtovina musí mít sníženou hořlavost. Tím, že jsou složeny z více dílů, máte i roziko ztráty těchto komponent. Konstrukce u malého stanu je v kuse. Nenáte tedy co ztratit. Pokud by se s ní něco stalo, díly jsou levné.

- náhradní díly - jsou dostupné pro obě varinty. Pro malé stany hned, pro velké třeba do 14 dní nebo použité z nasí půjčovny také hned.

- malé stany přemístíte rychle a jednoduše, velké nikoliv...v situacích, kdybyste potřebavali posouvat...

- kotvení - malé stany zakotvíte jednoduše do patek. Pokud kotvit na tvrdém povrchu nelze, můžete je zatížit zátěžemi nebo přivázat k čemukoliv. Velké stany musí být na tvrdém povrchu zatíženy minimálně 6 tunami zátěží - dle pokynů normy.

Nevýhody malých stanů:

- neměli by jste je nechávat stát bez lidského dozoru přes noc.  Vzhledem k tomu, že je jejich instalace rychlá a deinstalace ještě rychlejší, není nutné je stavět den dopředu tak jako u velkých stanů. Akce formou malých stanů je velmi rychle nachystána.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
DŮLEŽITÉ INFORMACE

O nás - nejsme jen prodejci

Recenze 

Naše stany u vás

Obchodní podmínky

Formulář pro vrácení zboží

Zásady ochrany osobních údajů

copyright © 2001-2021  TENTino s.r.o., all rights reserved - všechna práva vyhrazena

O NÁS

Provozovatel e-shopu:

TENTino s.r.o.

Jiráskova 359

517 42 Doudleby nad Orlicí

www.party-stan.eu

 

KONTAKTY
Logo
www.tentino.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
function() { var order = {{Order}}; return { orderId: order.id, orderItems: order.items.map(function (item) { return { product: { id: item.id, name: item.name, }, }; }), customer: { email: order.email, name: order.name, }, expectedDeliveryDate: order.expectedDeliveryDate, }; }