Bazarová skladová hala 15x56x4 m

Kód: 2460
1 599 000 Kč 1 321 487,60 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2023
Možnosti doručení

cena je včetně dopravy a montáže kdekoliv po ČR, případně SR

Detailní informace

Kamenná prodejna
KAMENNÁ PRODEJNA
Možnost vyzkoušet
MOŽNOST VYZKOUŠET
UV ochrana
UV OCHRANA
Náhradní díly a servis
NÁHRADNÍ DÍLY A SERVIS
Vyrobeno v EU
VYROBENO V EU

Detailní popis produktu

Nabízíme prodej použité stanové skladové haly 15*56m s průchozí výškou 4m. cena 1.649.000,-- + DPh včetně dopravy a montáže kdekoliv po ČR a SR. 3500 m3 skladovacího zastřešeného prostoru za bezkonkurenční cenu a ihned. 100% funkční, bez poškození, k dispozici ihned. K vidění postavené v Brně.

Odběr možný od února 2023

Šířka - 15 m
Délka - 56 m (3x segment 7 m, 10x segment 3,5 m)
Boční výška - 4 m
Rok výroby 6/2018
Zátěž 0,75 kN/m2
Barva: bílá
PVC – 650 g/m2
Kotvení: na hřeby
Adresa: Popůvky
 
 
1x posuvná jednokřídlá vrata z čela uprostřed - 5 m
1x posuvná jednokřídlá vrata z boku 3,5 m
3x rozhrnovací plachta z boku – 7 m
1x rozhrnovací plachta z boku – 3,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů na trhu. Nejlepší poměr ceny a kvality. Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 3000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. se v moderním světě odlišuje od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON