Profesionální pivní zahradní set- STŮL + 2x LAVICE 200 x 50 cm

Kód: X/280
4 985 Kč 4 119,83 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace
  • rozměr stolu - délka: 200cm, šířka: 50cm, výška 78cm
  • rozměr lavice - (2x) délka: 200cm, šířka: 50cm, výška 48cm
  • tloušťka desky 3 cm
  • instalace za 4 vteřiny
  • kapacita 6-8 osob
  • velmi pevné lakované ocelové podnože 30x30x3 mm, jekl tvaru "L"(nejedná se o žádný lisovaný plech!!)
  • dřevěné desky z masivu (smrková spárovka), 3x lakované bezbarvým syntetickým lakem a vypáleno v UV tunelu
  • tloušťka desky- stůl 25 mm, lavice 30 mm / +- 2 mm
  • váha 2 lavic a stolu je 46 kg

Proč nakoupit rozkládací pivní sety TENTino®?

    Není pivní set, jako pivní set. Veškerý prodávaný sortiment nábytku dlouhá léta pronajímáme prostřednictvím naší půjčovny, kde vše dostává pořádně zabrat. Jedná se tedy o vyzkoušené a prověřené profesionální výrobky s vysokou odolností. Díky těmto osobním zkušenostem můžeme garantovat jejich odolnost, výdrž a funkčnost. Nenabízíme nábytek s nejnižší cenou v pochybné kvalitě a původu, nýbrž výrobky, které jsou vyráběny a dimenzovány na nejvyšší odolnost, spolehlivost, životnost a reprezentativní vzhled. Poměr cena/kvalita je u nás na bezkonkurenční úrovni.

Tentino pivní sety VIP

     Rozhodujícím faktorem odolnosti stolu a lavice je síla dřevěné desky, parametry železných podnoží a kvalita "zámečku"nohy. Jakékoliv slabé místo je při plném zatížení okamžitě vytrestáno nenávratnou deformací.  Právě z tohoto důvodu nenabízíme pivní sety v levnějších variantách označené u konkurence jako "základní", "basic", hobby či jiným "honosným" názvem, za kterým je ukryt   šrot, fušeřina a nekvalita.

     Silná smrková spárovka sloužící jako povrchová deska stolu i lavice má fungicidní úpravu proti plísním, je 3 x lakována bezbarvým transparentním lakem, který je "vytvrzen" v UV tunelu. V tunelu získá lak maximální tvrdost a poskytuje dřevěnému povrchu přívlastek "hydrofobní-vodě odolný".

     Mohutné kovové lakované podnože jsou u našich pivních setů vyrobeny ze silného jeklu a nalakovány tmavě zelenou barvou. Žádný  tenký lisovaný plech, který je použit u laciných setů, sem nepatří. Lavice musí unést i 450 kg. Zámek podnoží je ze silnostěnné pozinkované oceli.

     Pivní sety TENTino vydrží bezkonkurenční zatížení. Ani pod 4 stokilovými muži se lavice neprohne. Jejich výroba je dimenzována na velmi intenzivní používání a hrubé zacházení. Vyšší investice do kvality se Vám několikanásobně vrátí v dlouhé životnosti a ve spolehlivosti. Nebudete dlouhé roky potřebovat nahrazovat nekvalitní zámečky a zkroucené podnože.

Tentino pivní sety Rodenstock Klatovy

      Pozorně vnímejte parametry provedení nejen desky, ale také provedení podnoží, které velmi ovlivňují životnost setu. Na fotce je jasně vidět rozdíl v provedení naší podnože z ocelového jeklu a podnože setu pochybného původu z "lisovaného plíšku".

pivní set porovnání

 

NÁŠ TIP: Na pivní sety nabízíme strečové potahy v několika barvách zde POTAH NA PIVNÍ SET

Potahy na pivní set všechny barvy_1

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.1.2022
vše ok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: