Skládací stůl 152x76 cm PŮLENÝ 2.jakost + ubrus ZDARMA

Kód: STUL152X76PUL_UBRUS
1 429 Kč 1 180,99 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Množstevní sleva:
3 ks 2%  Kč
5 ks 4%  Kč
10 ks 6%  Kč

Detailní informace

Kamenná prodejna
KAMENNÁ PRODEJNA
Možnost vyzkoušet
MOŽNOST VYZKOUŠET
UV ochrana
UV OCHRANA
Náhradní díly a servis
NÁHRADNÍ DÍLY A SERVIS
Vyrobeno v EU
VYROBENO V EU

Detailní popis produktu

Skládací stůl 152x76 cm PŮLENÝ 2.jakost + ubrus ZDARMA

Tento skládací stůl o rozměrech 152x76 cm představuje praktické řešení pro různé příležitosti. Ačkoliv se jedná o 2. jakost s drobnou kosmetickou vadou, získáváte ke stolu zdarma bílý elastický ubrus, který ji elegantně zakryje.

Stůl je odolný vůči vodě a UV záření, takže jej můžete použít i jako skládací zahradní stůl či skládací venkovní stůl. Jeho výška činí 74 cm a díky rychlé instalaci za 4 vteřiny jej snadno připravíte pro své hosty. Nosnost tohoto rautového stolu činí až 280 kg.

Zahradní stůl plastový je balen v kartonové krabici o rozměrech 77x77x9 cm a váží pouhých 12 kg (13 kg s kartonem). Materiál, ze kterého je stůl vyroben, zahrnuje kovové lakované podnože a odolnou plastovou desku.

Tento rozkládací stůl je ideální pro stravování 4 až 6 osob a vhodný na různé trendy eventy. Ať už jste chataři, kempaři, rybáři nebo závodníci, tento stůl skládací splní vaše náročné požadavky. Je snadno omyvatelný, dezinfikovatelný a lehce přenosný jako "aktovka".

Výhodou tohoto campingového stolu je perfektní skladnost a mobilita. Sbalíte si ho pohodlně i do auta a můžete ho použít na své venkovní akce.

Tento skládací kempingový stůl má za sebou více než dvě dekády zkušeností v půjčovně. Zahradníci i party oslavenci mu dali zabrat, ale stůl stále drží! Není divu, máme dlouholetou spolupráci s jedním jediným výrobcem, kterému předáváme naše zkušenosti.

Když u nás zakoupíte výrobky značky TENTino®, získáváte jistotu kvality a dostupnost všech náhradních dílů (jen pro stoly zakoupené u nás).

Máte párty stůl a nemáte kde sedět? Vyberte si z naší široké nabídky židlí. Tento skládací venkovní stůl je ideálním doplňkem pro vaše venkovní akce a oslavy.

Vyzkoušejte tento zahradní stůl skládací a zjistěte, jak vám usnadní život při různých příležitostech!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů na trhu. Nejlepší poměr ceny a kvality. Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 3000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. se v moderním světě odlišuje od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON