O společnosti TENTino

Proč jsme jednička na trhu?

Stany si sami vyrábíme a neustále vylepšujeme.

Za kvalitou našich stanů si stojíme, díky tomu si můžeme dovolit 10 letou záruku.

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Přes 20 let výrobky testujeme v terénu na pronájmech a na naší půjčovně.

(možná nás znáte pod dřívějším názvem partystan.cz s.r.o.)

 prodejní stánky na festivalu Olomoc (1) prodejní stánky od výrobce (1)

Máme skvělý tým lidí

Každý den tu jsme pro Vás, bereme Vám telefony, expedujeme a snažíme se o to, aby byl Váš nákup u nás co nejjednodušší.

PYROCAR FOTO STANU S HASIČI

 Máme velké skladové zásoby a obrovský výběr rozměrů a barev


    Vždy pamatujte na to, v jaké žijeme době. Produkce čehokoliv "laciného" v moderním světě probíhá ve stylu "vydržet do konce záruky". A když záruka skončí, ať se to pokazí a vytvoří se potřeba koupit nové. Jen když roste HDP a peníze se točí. Naše firma se s takovou produkcí nikdy neztotožňovala. Nelíbí se mi, jak se plýtvá cennými zdroji, které nám planeta dává a jsem zděšen z množství odpadu, které moderní svět produkuje tím, že vznikají výrobky s krátkou životností.

     Potřebuju se naprosto jasně vymezit od těch, co tu nabízí všemožné šmejdy, protože tento obor není do půdorysné plochy stanů 50m2 regulován žádnou technickou normou tak, jako velké stany /ČSN EN 13782/. Minimum konkurentů zveřejňuje úplné parametry stanů, ale většina z nich uvádí na svých webech samá superlativa o jimi nabízené technice. Proč? Protože si na svých webech můžete psát, co chcete. Buďte obezřetní a prostudujte si pozorně obsah tohoto odkazu: JAK VYBRAT KVALITNÍ STAN

    Naše  firma s 23 letou tradicí působila prvotně jako pronajímatel párty stanů. Výrobě, ani prodeji jsme se nevěnovali. Po dvou letech působení v oboru jsem nebyl schopen najít kvalitního dodavatele těchto nůžkových stanů s nejvyšší odolností. Téměř každý nabízel katastrofální výrobky pochybného původu s nízkou  životností za nehorázné peníze, stany, které jsme museli stále dokola jen opravovat a nedalo se na ně spolehnout v případě extrémnějšího počasí. Jednoho hezkého dne jsem si řekl DOST.

     Povolal jsem technologa a statika, odprezentoval jsem jim dostupné materiály /hliníkové profily, syntetické tkaniny/, ukázal jim, co mají ti nejlepší na světě v tomto oboru, patentováno a nechal jsem navrhnout naše vlastní stany. Od té doby uteklo 21 let. Po celou tu dobu byly konstrukce a chemické složení syntetické tkaniny vyvíjeno tak, abychom nemuseli nic opravovat jako dříve a mohli se konečně na techniku spolehnout. Stany byly prioritně vyvíjeny pro potřeby naší půjčovny.

     Vše, co Vám nyní nabízím, bylo 23 let testováno a vyvíjeno  na základě toho nejcennějšího, co Vám dekády v oboru přinesou. Tím nejcennějším jsou zkušenosti. Jedině ten, kdo stany pronajímá, ten, kdo je zná z reálného fungování, je dokáže kvalitně vyrobit.V našich stanech TENTINO jsou ztělesněny zkušenosti z naší praxe, z vlastní půjčovny, které Vám nikdy žádný kšeftman  nebo "stanová rychlokvaška" nenabídne.  Pozor, takových je v oboru 90%! Nenaleťte jim.

     Nevyrábíme stany na jedno použití, které vydrží do prvního silnějšího větru. Nabízíme stany, které s Vámi budou žít, chránit Vás a propagovat Vás dlouhá léta. Naší nejlepší propagací je zákazník, který nás dlouhá léta k ničemu nepotřebuje, protože si u nás koupil výrobek, který není "trendy", ale hezky "oldschool". Proč stará škola? Protože dříve se hledělo na kvalitu nikoliv na kvantitu. Myslím tím výrobek, který je vyroben na nejvyšší, bezkonkurenční odolnost, nikoliv brak spíchnutý horkou jehlou "na nejlepší cenu". Nejlepší reklamou je spokojený zákazník, který nás pravidelně volá kvůli rozšíření své stanové flotily. A nejlepší zákazník je takový, který na základě nabitých zkušeností s našimi stany, potřebuje TO STEJNÉ pro svého kámoše, který si už několikrát vylámal zuby na laciném asijském braku. Přijeďte nás navštívit na náš centrální sklad do východních Čech. Vyzkoušíte si vše, co si hodláte koupit. Budete vítáni.

Ing. Pavel Hašek, zakladatel firmy


 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz