Stany pro stánkaře

Chcete na své příští akci vyniknout v davu?

Nehledejte nic jiného než TENTino jednobarevné stany! Naše stany jsou oblíbené a hojně využívané stánkaři a prodejci na festivalech, veletrzích, prodejních trzích, městských farmářských trzích a dalších akcích. Díky profesionální sestavě zahrnující nůžkové stany a jejich příslušenství v kombinaci s nábytkem a ubrusy získáte pro svou příští akci dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti.


Možnosti přizpůsobení

Naše jednobarevné stany nabízejí mnoho možností přizpůsobení vašim potřebám. Stan můžeme přizpůsobit vaší obchodní nebo firemní identitě v podobě tištěných nášivek nebo vyměnitelných bannerů na suchý zip. Díky tomu můžete flexibilně měnit loga nebo obrázky podle toho, o jakou akci se jedná, jaké zboží na dané akci zrovna nabízíte nebo kdo ji sponzoruje. Navíc si můžete vybrat z různých barev, které odpovídají vaší značce nebo tématu akce. 

 
Široká škála využití 

Díky všestrannosti našich jednobarevných stanů jsou ideální pro nejrůznější použití, například pro prodej rychlého občerstvení na festivalech, sportovních akcích, kulturních akcích, farmářských trzích, pouličních jarmarcích, pop-up obchodech, veletrzích a dalších! V případě potřeby je můžete použít i jako dočasný přístřešek, což z nich činí neocenitelný nástroj pro každého majitele podniku při plánování venkovní akce.   

S našimi nůžkovými stany usnadňujeme stánkařům a prodejcům čas při přípravě akce. Sestavení je rychlé a snadné - a vy tak máte více času věnovat se tomu, co je nejdůležitější - obsluze zákazníků! Naše vysoce kvalitní materiály navíc poskytují maximální ochranu před větrem a deštěm a zároveň umožňují spoustu možností přizpůsobení pomocí tištěných nášivek nebo vyměnitelných bannerů na suchý zip.

LEVANDULOVÝ STATEK

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz