Velkokapacitní potištěné XXL stany

  Nabízíme zakázkovou výrobu modulárních celopotištěných velkokapacitních party stanů se sedlovou střechou v šířích 3,4,5,6,8,10,12,15 a 20 metrů a délkou nastavitelnou po 3 nebo 5 metrech pro účely Vaší firemní prezentace na festivalech, veletrzích, výstavách. Velké stany ve Vašem brandu dají Vaší outdoor firemní prezentaci naprosto jinou dimenzi.

 

 

    Dodáme Vám grafické šablony pro vložení dat, pomůžeme vyladit grafická data. Vyrobíme 3D náhled pro finální kontrolu před výrobou. Do vyrobených stanů dodáme luxusní palubkové lakované podlahy na ocelovém roštu, dveře, látkové  a jiné dekorace nábytek, ubrusoviny, osvětlení, podia, zvuk, prezentační techniku a výkonná topidla nebo klimatizace.

tentino realizace potištěný xxl párty stan prodoma

     Takto designované velkokapacitní stany ve Vašem brandu výborně poslouží jako náhradní mobilní prodejna v situacích, kdy Vaše kamenná prodejna prochází velkou rekonstrukcí.

golfhouse 4    golfhouse 3

     Boční opláštění ve Vašem brandu může být ideálně z PVC. Trapézové plechy nebo zateplené PUR panely se brandují pomocí samolepící potištěné folie. Navrhneme pro Vás vhodný typ slídových oken, vyrobíme speciální plachty s "rukávem" pro přívod horkého vzduchu z topidel.

     Vše na zakázku dle Vašich přání a potřeb. Z tohoto důvodu nelze uvést cenu výrobku. Ta je vždy předmětem individuální kalkulace. Pro individuální kalkulace volejte +420 777 25 95 25 nebo pište na adresu info@tentino.cz.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz