Nůžkový párty stan 6x6 m

Nejprodávanější

tentino nuzkovy party stan big hexagon 6x6 pro feed
 
40 999 Kč
(33 883,47 Kč bez DPH)
1 položek celkem
tentino nuzkovy party stan big hexagon 6x6 pro feed
33 883,47 Kč bez DPH
40 999 Kč
6X6BHE_1A_WHITE

Ideální řešení pro ty, kteří hledají praktický a vkusný zahradní stan o rozměrech 6x6 metrů. Slouží jako multifunkční stan, který lze využít pro různé příležitosti. Od zahradních večírků, rodinných oslav až po firemní akce – tento stan je vhodný pro každou situaci.

Jednou z hlavních vlastností tohoto produktu je jeho nůžková konstrukce, která zajišťuje rychlé a snadné skládání a rozkládání stanu. Zahradní stan skládací altán 6x6m tak ušetří čas i energii při jeho montáži a demontáži.

Stan 6x6 m se odlišuje od podobných produktů svou variabilitou a širokým využitím. Může být použit jako párty stan 6x6, nůžkový párty stan 6x6, nůžkový stan 6x6m, nůžkový stan 6x6 profi, skládací stan 6x6, párty stan nůžkový 6x6, stánek 6x6, stan 6x6 nůžkový, stánek 6x6m, či jako stan s nůžkovou konstrukcí 6x6m.

Stan je navržen tak, aby byl co nejvíce stabilní a odolný proti počasí. Díky tomu je vhodný pro použití jako zahradní párty stan 6x6m, rozkládací stan 6x6 nebo zahradní párty stan 6x6. Můžete jej tedy bez obav využít i při nepřízni počasí.

Kromě toho nabízí i možnost rychlého prodeje, a to díky párty stan 6x6 prodeji. Párty stan je velice oblíbený u zákazníků, kterým záleží na designu a pohodlném využití, a proto je tento produkt ideálním řešením pro rychlý a efektivní prodej.

Je vhodný pro různé situace – ať už jde o zahradní párty, firemní akci nebo rodinnou oslavu. Je navržen tak, aby byl co nejméně náročný na montáž a demontáž, a zároveň poskytoval dostatek prostoru pro hosty a zábavu. Díky jeho odolnosti vůči nepříznivému počasí je tento stan vhodný i pro venkovní akce.

Shrnutím všech vlastností a možností využití, získáváme širokou škálu variant, které tento produkt nabízí. Ať už hledáte 6x6 party stan, zahradní stan 6x6, párty stan 6x6 nebo párty stan 6x6 nůžkový, tento stan je přesně to, co potřebujete pro úspěšnou realizaci vaší akce.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz