Náhradní plnění

Nabízíme možnost odběru našich párty stanů a některého příslušenství v režimu náhradního plnění. Podstatná část montáží konstrukcí do půdorysné plochy 36 m2  probíhá ve spolupráci s Výrobním  družstvem invalidů SKOK Praha. Poskytujeme tak praktické  řešení pro subjekty s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost  v podobě přímého zaměstnání osoby se zdravotním postižením a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu.

Nákupem výrobků od Družstva SKOK docílíte náhradního plnění - pořízení produktů od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením, vyřešíte svůj společenský závazek daný zákonem a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob. Nákupem v režimu náhradního plnění  vyjádříte společenskou solidaritu v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.

Je-li Vaším přáním odebrat  výrobky TENTino s.r.o. v tomto režimu, prosím, kontaktujte nás. Sdělíme Vám, jaké položky z našeho portfolia dokáže výrobní družstvo SKOK smontovat a které položky jsou mimo režim. Je třeba také počítat s delší dobou dodání /14 dní/ , jelikož montáž probíhá "na zakázku" přesně dle zákaznických požadavků.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz