Kontakty

 TENTino s.r.o.

 Jiráskova 359 (pouze fakturační adresa)

 517 42, Doudleby n/Orlicí  (okres Rychnov n/Kněžnou)
 
 IČ: 25950525       DIČ: CZ25950525

tel.: 777 259 525         e-mail: obchod@tentino.cz

bankovní spojení: ČSOB, a.s. 119355853/0300

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 16773.

 

MY JSME TENTino !


image_6487327 (2)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lenka Baliharová

jednatelka

informace o produktech, e-shop, cenové nabídky, velkoobchodní spolupráce

+420 777 258 220 (non-stop infolinka)

baliharova@tentino.cz , obchod@tentino.cz 

Vážení zákazníci, vítejte mezi námi. Jsme parta skvělých srdečných lidí a společně se snažíme dělat věci jinak než všichni ostatní v oboru. Ačkoliv jsme jeden z největších e-shopů s párty stany a příslušenstvím v ČR, dbáme na to, aby veškeré naše výrobky byly kvalitní a zákazníci spokojení. Vedu e-shop a mým úkolem je, aby Váš nákup u nás byl co nejsnazší a měli jste dostatek informací o produktech. Dohlížím také na úroveň služeb. Pod mým vedením nikdy nebude tento e-shop jen  obchodem, místem neosobním, právě naopak. Zeptejte se mě a společně s mým týmem poradíme, pomůžeme, doporučíme, vymyslíme, ušijeme, vytiskneme, upravíme, vyřešíme. Ráda sdělím naše reference z Vašeho blízkého okolí, abyste se mohli informovat, případně rovnou i podívat na kvalitu stanů přímo ve Vašem sousedství. Můžete se za námi zastavit ve východních Čechách. Budu se Vám ráda věnovat osobně. Jsem zvyklá se zákazníkům věnovat kdykoliv je zapotřebí, takže neváhejte volat v jakoukoliv denní dobu.


Pavel Hašek
Pavel Hašek

zakladatel firmy

informace o produktech, rozvozy objednávek, pronájmy techniky, prodej a pronájem skladových hal

+420 777 259 525 (non-stop infolinka)

hasek@tentino.cz, info@tentino.cz

Poradit? Vysvětlit? Zjistit účel, intenzitu a podmínky, ve kterých plánujete používat naše stany? Od toho tu máme Hašana. Zavolejte mu, čas si na Vás určitě udělá a najdete společně optimální řešení, jak co nejefektivněji zastřešit daný prostor. Nebere Vám zrovna telefon? To se stává. Bývá dost často obsazen. Jakmile dokončí hovor se zákazníkem, který se dovolal před Vámi, zavolá Vám zpět.
 
Za firmou stojí 22 úspěšných let a díky tomu získal spousta hodnotných zkušeností z oblasti pronájmů - jsou pro nás tím nejcennějším zdrojem pro inovace a zárukou kvality. Vše, co si od nás kupujete, je  léta testováno na naší půjčovně. Možná nás také znáte pod dřívějším názvem firmy partystan.cz s.r.o., jakožto pořadatele těch největších akcí v ČR. Jsme jedni z mála na trhu, kteří máme vyzkoušeno, otestováno nebo "vyrobeno u nás".   
 

Barbora Václavíková

Barbora Vandasová

obchodní zástupce, referentka zakázkové výroby

informace o produktech, objednávky, zakázková výroba

+420 777 254 228 (7:00-17:00)

vandasova@tentino.cz

Bleskurychlé vyřízení objednávky? Tak za tím stojí naše holky B a M. Ještě než stačíte dočíst text "Děkujeme Vám za objednávku", už volá a ladí s Vámi objednávku, zakázkovou výrobu a v případě naší vlastní dopravy i termín dodání, abychom Vám stihli vše dodat včas, a Vy jste na akci nezmokli. Upraví Vám údaje na faktuře, zařídí, pošle, pomůže.


Marie Ivanová

 

 

expeditor

objednávky, expedice, reklamace

+420 773 071 647 (7-17:00)

ivanova@tentino.cz , objednavky@tentino.cz 

Bleskurychlé vyřízení objednávky? Tak za tím stojí naše holky B a M. Upraví Vám údaje na faktuře, zařídí, pošle, pomůže, zjistí, zda byla objednávka vyexpedována nebo kde se zrovna nachází. Vyřídí s Vámi reklamaci nebo Vám zjistí cokoliv bude třeba.

 zuzka

Zuzana Kalinayová

obchodní zástupkyně pro Slovensko

objednávky, informace o produktech

+420 777 254 647 (7-17:00)

kalinayova@tentino.cz

Rodilá Košičanka Zuzka, naše zástupkyně pro slovenský trh, vyniká svojí pečlivostí. Na nic nezapomene a udělá první poslední, aby Vám v čemkoliv vyšla vstříc. Momentálně je na mateřské dovolené, ale na e-mailu je stále k dispozici.

 

A TOTO JE NAŠE DROBĚNA!

Naše Droběna je z celé naší flotily aut nejsilnější. Unese až 24 tun hliníku. Takovou nálož nikdo jiný z nás nezvládne. Spolehlivě pro nás pracuje už 10 let. Za sebou si vozí ještě zavěšenou ještěrku zvanou Moffett. Ale jednu negativní vlastnost má! Hrozně "žere". Mohli jste ji potkat i v letním kabátku na jednom ze spousty koncertů Tour de léto Marka Ztraceného.

TENTino dopravaKAMION TOUR DE LÉTO

 


Jedete si vyzvednout stan osobně? Zavolejte nám 777 259 525 a navedeme Vás přímo do skladového areálu.

Jsme tu pro Vás každý všední den od 8:00-16:00, či kdykoliv po telefonické domluvě.

Navigovat do skladového areálu

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: