Autorská práva k webu

V souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, berou uživatelé těchto webových stránek na vědomí, že veškerý obsah, který se na nich nachází, je majetkem Ing. Pavla Haška. Tento obsah zahrnuje mimo jiné texty, fotografie, obrázky, videa a grafické prvky. Reprodukce nebo napodobování jakékoli části tohoto materiálu chráněného autorským právem za účelem komerčního zisku je zákonem přísně zakázáno kromě partnerů společnosti TENTino s.r.o. Porušení autorských práv bude podléhat platným zákonům ve vašem regionu. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s dodržováním těchto podmínek stanovených zákonem č. 121/2000 Sb. o autorském právu.

Máte-li dotazy nebo připomínky k používání jakéhokoli obsahu těchto webových stránek, kontaktujte nás prosím na adrese info@tentino.cz. Vážíme si Vaší zpětné vazby a těšíme se, že se nám ozvete. Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek!

Věříme, že se Vám obsah líbí a že je pro Vás užitečný.

Děkujeme, že respektujete naše autorská práva a práva duševního vlastnictví k dílu!

Děkujeme Vám za spolupráci. V případě jakýchkoli dalších dotazů či nejasností týkajících se autorského zákona č. 121/2000 Sb. se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoli dotazy či připomínkami na adrese info@tentino.cz. Rádi Vám pomůžeme dále porozumět těmto důležitým předpisům, abychom mohli zajistit bezpečné a spolehlivé používání našich autorských materiálů.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz