Nůžkový párty stan 5x5 m

Jednobarevné stany prodáváme jako kompletní výhodný stanový SET, jehož součástí je vždy...

 #showMore#

 KVALITNÍ ODOLNÁ KONSTRUKCE - výběr z několika druhů
 STŘECHA - se speciálními výztuhami /zdvojený materiál, 300 nebo 450 g/m2 s UV ochranou
✔ 4 BOČNICE - z toho 1 ks s dveřmi, u stanů se 6 nohami dvoje dveře v 1 boku, 300 nebo 450 g/m2 s UV ochranou
✔ TRANSPORTNÍ TAŠKA NA OPLÁŠTĚNÍ - u větších rozměrů stanů zvlášť taška na střechu a zvlášť na bočnice
✔ ROXOROVÉ KOTVICÍ HŘEBY - mohutné pozinkované hřeby 32 cm do měkkého povrchu pro extrémní kotvení
✔ VAKY NA PÍSEK - nebo kačírek, pro zatížení party stanu na pevném a tvrdém povrchu, kde nelze kotvit
skládaní postup instalace nůžkového párty stanu TENTino gif

 

Máte-li zájem o stan s vlastním potiskem, rádi Vám ho na zakázku zhotovíme. První možností firemního označení stanu je potištěný pás, který se našije na volán střechy buď napevno - nášivka, nebo na suchý zip- banner na suchý zip. Jedná se o nejlevnější řešení vlastního brandingu stanu. Druhou možností je kompletní potisk stanu, který ovšem nelze použít pro potisk již hotových jednobarevných stanů. Při termosublimační metodě se využívá surový polyester v roli, tudíž nelze potisknout již hotové stany. 

Nejprodávanější

Tentino nůžkový párty stan big hexagon 5x5 pro feed
 
36 830 Kč
(30 438,02 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

3683036831
13683036831

Značky

Barva

Položek k zobrazení: 1
Tentino nůžkový párty stan big hexagon 5x5 pro feed
30 438,02 Kč bez DPH
36 830 Kč
5X5BH_1A

Nevíte-li, která z nabízených řad by pro Vaše použití byla nejlepší volbou, podívejte se na článek Srovnání produktových řad nebo volejte +420 777 259 525, rádi Vám poradíme.

ŘADA

PARAMETRY

SMALL HEXAGON

"SH"

BIG HEXAGON

"BH"

BH EXTREME

"BHE"

 BHE PVC 

"PVC"

GABLED

KONSTRUKCE* 6-hran, ø 45 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran,  ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm
SÍLA HLINÍKU 1,5 mm 2 mm 2 mm 2 mm 2 mm
TYP SPOJŮ kaučuk. spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje
ZATÍŽENÍ KONSTRUKCE 100-150 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 150-300 kg (dle rozměru)
GRAMÁŽ OPLÁŠTĚNÍ 300 g/m2 300 g/m2 450 g/m2 520 g/m2 300 g/m2
MATERIÁL OPLÁŠTĚNÍ PE- polyester PE- polyester PE- polyester PVC PE- polyester
UV STABILIZACE ANO ANO ANO ANO ANO
SNÍŽENÁ HOŘLAVOST ANO ANO ANO ANO ANO
HYDROFOBNÍ ANO ANO ANO ANO ANO
SUCHÉ ZIPY 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze
PROŠITÍ SUCHÝCH ZIPŮ 2 linie 2 linie 4 linie 2 linie 2 linie
ZIPY-ZDRHOVADLA spirála 8mm spirála 8mm spirála 8mm místo zipů suché zipy spirála 8mm
* ± 1% odlišnost / Ostatní parametry stanů najdete vždy u konkrétního produktu.

 

Produkt Nůžkové zahradní skládací párty stany 5x5m představuje ideální řešení pro různé venkovní akce, jako jsou oslavy, svatby, trhy, výstavy nebo sportovní události. Jedná se o praktický a snadno montovatelný stan s nůžkovou konstrukcí, který poskytne účastníkům akce útulný a chráněný prostor před povětrnostními vlivy.

Vlastnosti párty stanu 5x5 zahrnují stabilní a pevnou konstrukci, která je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Stan je navržen tak, aby byl odolný vůči silnému větru, dešti a slunečnímu záření. Oproti běžným zahradním stanům se nůžkový párty stan 5x5 vyznačuje snadnou manipulací a krátkou dobou sestavení i rozložení.

Jedinečností tohoto produktu je jeho skládací charakter. Nůžková konstrukce umožňuje rychlé a jednoduché složení stanu, aniž by bylo nutné demontovat celou kostru. Tato vlastnost stanu 5x5m ocení zejména ti, kteří často pořádají venkovní akce a potřebují snadno přemístit či uložit stan.

Nůžkový stan 5x5 profi disponuje zesílenou konstrukcí, která je ideální pro profesionální využití na komerčních akcích. Tento skládací stan 5x5 zaručuje dlouhou životnost, odolnost a maximální stabilitu i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Párty stan nůžkový 5x5 lze použít jako stánek na prodej různého zboží, což umožňuje jeho širokú využitelnost nejen na soukromých akcích, ale i jako stánek 5x5m na veřejných akcích a trzích.

Stan s nůžkovou konstrukcí 5x5m se hodí nejen pro soukromé, ale i firemní nebo veřejné akce. Jeho prostornost a konstrukční řešení zaručuje komfort pro hosty a zákazníky.

Mezi hlavní výhody nůžkových párty stanů 5x5 patří snadná manipulace, rychlé sestavení a stabilita. Jejich oblíbenost se neustále zvyšuje, čímž se stávají čím dál tím více populární alternativou k tradičním zahradním párty stanům 5x5m.

V naší nabídce naleznete rozkládací stan 5x5 v různých barvách a designech, které lze přizpůsobit konkrétním potřebám a stylu akce. Vyberte si zahradní párty stan 5x5, který nejlépe odpovídá vašim představám.

Párty stan 5x5 nůžkový je vhodný pro řadu situací, jako jsou rodinné oslavy, svatby, konference nebo sportovní akce. Díky svým vlastnostem je ideální pro všechny typy venkovních akcí.

Naproti tomu 5x5 party stan nemusí být to nejlepší řešení pro dlouhodobé nasazení, jako je například zahradní altán nebo střechou stanoviště u bazénu či hřiště. V takovém případě doporučujeme spíše pevné konstrukce navržené pro dlouhodobé využití.

Pokud pro svou venkovní akci hledáte zahradní stan 5x5m, nabízíme různé varianty, které jsou navrženy přesně podle vašich potřeb. Prozkoumejte naši širokou nabídku párty stanů 5x5m a objevte to pravé řešení pro vaší akci.

Párty stan 5x5 prodej zahrnuje možnost zakoupit stany i s doplňkovým příslušenstvím, jako jsou bočnice a podlahové desky. Doplňky umožňují ještě větší variabilitu použití nůžkových zahradních skládacích párty stanů.

U nás máte možnost vybrat si ten nejlepší stan nůžkový 5x5 pro vaše potřeby. Nezáleží na tom, zda hledáte zahradní stan skládací altán 5x5m pro soukromou nebo veřejnou akci, my vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.