Pronájem stanů

Hledáte pronájem stanu?

     Jakožto velký pronajímatel stanů TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) působíme na trhu již 22 let. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů Vám můžeme nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, pagodyVIP stanysvatební stany, dále také nůžkové stany, u kterých klademe vysoké požadavky na odolnost a které si u nás můžete i zakoupit zde na e-shopu Tentino.cz.  Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná stanová podlaha a jiné příslušenství v podobě  nábytku,  topení do stanu,  osvětlení stanu,  látkových dekorací.

TENTino doprava

Najdete u nás i skladové haly, jak stanové, tak i profi plechové.

    Zajišťujeme různé akce jako festivaly, sportovní akce, kulturní akce a koncerty,  zhotovujeme mobilní prodejny, venkovní skladové prostory, zastřešení sportovních hřišť (jízdárny pro koně, tenisové kurty, volejbalová hřiště, kluziště) a další.

     Disponujeme nejlepší technikou a proškolenými lidmi pro maximálně rychlou montáž i demontáž.  Díky mechanizaci moffett Vám během pouhých pár hodin zhotovíme zastřešené prostory pro několik tisíc lidí. To, co Vám jiné firmy postaví za tři dny, Vám postavíme a vyšperkujeme během necelého jednoho dne.

     Více o pronájmu se dočtete na našich webových stránkách partystan.cz a party-stan.eu,nebo nám zavolejte +420 777 259 525 a rádi Vám poradíme, jaký typ mobilního zastřešení bude vhodné na Vaši akci.

Tentino kamion