Pronájem stanů

Hledáte pronájem stanu?

     Jakožto velký pronajímatel stanů TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) působíme na trhu již 22 let. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů Vám můžeme nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, pagodyVIP stanysvatební stany, dále také nůžkové stany, u kterých klademe vysoké požadavky na odolnost a které si u nás můžete i zakoupit zde na e-shopu Tentino.cz.  Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná stanová podlaha a jiné příslušenství v podobě  nábytku,  topení do stanu,  osvětlení stanu,  látkových dekorací.

 

TENTino pronájem

Najdete u nás i skladové haly, jak stanové, tak i profi plechové.

    Zajišťujeme různé akce jako festivaly, sportovní akce, kulturní akce a koncerty,  zhotovujeme mobilní prodejny, venkovní skladové prostory, zastřešení sportovních hřišť (jízdárny pro koně, tenisové kurty, volejbalová hřiště, kluziště) a další.

     Disponujeme nejlepší technikou a proškolenými lidmi pro maximálně rychlou montáž i demontáž.  Díky mechanizaci moffett Vám během pouhých pár hodin zhotovíme zastřešené prostory pro několik tisíc lidí. To, co Vám jiné firmy postaví za tři dny, Vám postavíme a vyšperkujeme během necelého jednoho dne.

     Více o pronájmu se dočtete na našich webových stránkách partystan.cz a party-stan.eu,nebo nám zavolejte +420 777 259 525 a rádi Vám poradíme, jaký typ mobilního zastřešení bude vhodné na Vaši akci.

TENTino doprava

TENTino půjčovna, pronájem párty stanů

Pokud pořádáte venkovní akci, rodinnou oslavu nebo jinou slavnost, tak nemusíte kupovat párty stany, ale je vám plně k dispozici půjčovna párty stanů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem vám rádi poradíme nejen, jaký stan bude pro vás nejvhodnější, ale také jaké příslušenství k tomu využijete, aby vaše akce byla naprosto dokonalá. Pronájem párty stanů je ideální možností, jak nenechat nic náhodě. Můžete si rovněž vyžádat i naši asistenci a vše přivezeme a postavíme podle vašich představ během velmi krátké doby.

Pronájem párty stanů a příslušenství, pronájem nábytku, prodej party stanů Třebíč, Znojmo, Telč, Jihlava, Vysočina, Písek, Most, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Vsetín, Zlín, Kroměříž, Olomouc, Šumperk, Litomyšl, Brno, Mikulov, Hodonín, Jeseník, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Pardubice, Velké Meziříčí, Tábor, České Budějovice, Kolín, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou, Děčín, Ústí nad Labem, Plzeň, Příbram, Karlovy Vary, Cheb, Prachatice. Pronájem nůžkových stanů po celé České republice.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz