Rozměry skládací lavičky / zahradní pivní set

Je důležité znát rozměry jednotlivých dílů, které budete používat, ať už stavíte skládací lavičku nebo zahradní pivní set na zahradu. Znalost rozměrů materiálů vám pomůže postavit pevnou konstrukci, která vydrží dlouhá léta. Pojďme se podívat na to, co byste měli vědět, pokud jde o rozměry skládací lavičky a zahradní pivní soupravy.

Rozměry skládací lavičky
Při stavbě skládací lavičky je třeba vzít v úvahu tři hlavní rozměry: délku, šířku a výšku. Délku je třeba určit podle toho, kolik lidí bude na lavičce sedět. Dobré pravidlo je 24-30 palců na osobu. Šířka by měla být přibližně 16-18 palců, aby lidé měli dostatek místa, ale lavička nebyla příliš objemná. Výška by měla být někde mezi 17-19 palci, aby byla pohodlná pro osoby jakékoli velikosti.

Rozměry zahradní pivní soupravy
Pokud jde o zahradní pivní sety, je třeba brát v úvahu především dvě věci - velikost desky stolu a sedadel. Většina standardních stolů má průměr 28-30 palců a výšku 29 palců od země. Pokud jde o rozměry židlí, obvykle měří 14 palců na šířku a 15 palců do hloubky s výškou sedadla 18-20 palců od země. Je také důležité se ujistit, že všechny části do sebe při skládání těsně zapadají, aby se snadno skladovaly, když se nepoužívají.

Při stavbě skládací lavičky nebo zahradní pivní soupravy na dvorek je klíčem k úspěchu projektu pochopení, jaké rozměry jsou pro jednotlivé díly nejvhodnější! Zohledněním těchto rozměrů můžete vytvořit robustní konstrukci, která nabídne dostatek pohodlí i komfortu, až přijde čas na uskladnění během nepříznivého počasí nebo nadcházejících zimních měsíců! S těmito znalostmi na paměti budete mít nyní vše, co je potřeba k tomu, abyste začali plánovat a vytvářet své vlastní mistrovské dílo venkovního nábytku!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz