Elektrické topení do party stanu a slunečníku 2000 W

Kód: TOPENI
6 099 Kč 5 040,50 Kč bez DPH 6 099 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání (>10 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Nejvýkonnější elektrické topidlo pro slunečníky a nůžkové stany na českém trhu s garancí bezpečnosti a regulovatelným výkonem.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Možnost vyzkoušet
Možnost vyzkoušet
UV ochrana
UV OCHRANA

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější halogenové elektrické topidlo pro slunečníky, pergoly, markýzy a nůžkové stany na českém trhu s garancí bezpečnosti a regulovatelným výkonem.

• napájení: standardní zásuvka 220 V - 240 V, 50 Hz, délka kabelu 1,8 m

• hmotnost zařízení 3,6 kg, stupeň krytí IP 34 dimenzován pro externí (venkovní) použití

• jednoduchá a rychlá instalace na konstrukci stanu nebo slunečníku s profilem nohy 25-60 mm

• úchop k upevnění obsahuje závit a svorku pro dotažení k nosnému předmětu (topení je tak kompatibilní se všemi stany z naší nabídky)

• nejvýkonnější topidlo do párty stanů na trhu, 3 regulovatelné stupně tepelného výkonu 650 W, 1300 W, 2000 W

• jednoduché zapnutí pomocí tlačítek (možnost volby, aby vytápělo pouze 1 křídlo, 2 křídla, nebo všechna 3 křídla najednou)

• okamžité teplo po stlačení spínače, infračervený halogenový prvek vydává tepelné záření, nikoliv horký vzduch

• tichý a čistý chod bez výparů a emisí

• ekonomický chod se žárovkami s delší životností

Výkonné halogenové elektrické topidlo pro slunečníky a nůžkové stany

Zatímco vedro a klimatizaci řešíme maximálně 100 dnů v roce, chladno a potřeba topení je v našich zeměpisných šířkách tématem celých dlouhých 7 měsíců a existuje nespočet situací, kdy se Vám výkonné terasové topidlo může hodit. Přejete si prodávat na jarních a podzimních farmářských trzích? Nevydržíte celý měsíc prodávat na adventních trzích v takové zimě? Jste cateringová firma a nůžkové stany používáte pro outdoorové akce celý rok?  Nebo jste dobrovolní hasiči a jezdíte společně s kolegy po soutěžích SDH i v nevlídném chladném počasí? Sedíte s přáteli doma na terase pod slunečníkem i v chladnějších dnech? Nepřejete si, aby Vám topné těleso zmenšovalo vnitřní vyhřívaný prostor? Požadujete ten nejvyšší tepelný výkon na trhu a zároveň rozumnou spotřebu energie? Řešíte nařízení, normy a bezpečnost při používání topných těles? Ve všech těchto případech naše elektrické halogenové topení představuje bezpečné řešení ihned dostupného mobilního tepla.  

Bezpečnost terasového ohřívače dle závazných norem platných v EU

Řada našich konkurentů na bezpečnost kašle, pro nás je ale nade vše! Proto do párty stanů nabízíme elektrické topení, a ne plynové. Použití otevřeného ohně k vytápění v uzavřených prostorách je totiž požárně bezpečnostními předpisy zakázáno. Na rozdíl od konkurenčních topidel jsou naše ohřívače navíc vybaveny bezpečnostním prvkem, díky kterému dojde k automatickému vypnutí v případě naklonění nebo pádu. Můžete si tedy v klidu užít zahradní večírek bez obav z mimořádné události. Jen je třeba myslet na to, že elektrický terasový ohřívač má být během používání umístěn na pevné svislé konzoli, která je v kontaktu s podlahou. Topná jednotka totiž musí být během provozu uzemněnaNenabízíme Vám možnost polohování jednotlivých topných těles, protože to není bezpečné. Teplo má směřovat v party stanu směrem k zemi. Zdroj tepla proto musí být zavěšen, a to minimálně 180 cm od povrchu země a nejméně 30 cm pod střechou. S naším terasovým ohřívačem získáváte i dokument "prohlášení o shodě", který garantuje, že byl výrobek vyroben v souladu s pokyny, které jsou ukotvené v technických normách platných na území Evropské unie.  

Důležitý výčet pokynů k použití elektrického topidla 

• před použitím si prosím důkladně PŘEČTĚTE přiložené instrukce

• NEPŘIKRÝVEJTE zařízení, pokud se užívá nebo je ještě teplé/horké

• NEPŘESOUVEJTE zařízení během užívání. Vyčkejte, až bude zařízení vychladlé, až teprve potom s ním manipulujte

• během používání NENECHÁVAJTE zařízení bez dozoru dospělé osoby

• zařízení je určeno pro použití v IDEÁLNÍ ROVINĚ a je vybaveno zabezpečujícím čidlem, které zapříčiní vypnutí v případě většího náklonu

• během používání UDRŽUJTE děti a domácí zvířata v bezpečné vzdálenosti od topení

• zařízení umisťujte ve vzdálenosti alespoň 1 m od vysoce hořlavých materiálů.

• NIKDY neumisťujte topidlo ke zdroji vody, jako např. rybník, bazén nebo velké kontejnery (nádoby) s vodou. Stejně tak zařízení NEPOUŽÍVEJTE v koupelnách a v jiných podobných místnostech s vysokou koncentrací vlhkosti vzduchu

• zdrojový kabel NEOMOTÁVEJTE kolem zařízení

• pokud zařízení zrovna nepoužíváte, VYPOJTE ho ze zásuvky

Několik praktických rad pro použití terasových topidel

Je-li topidlo použito uvnitř párty stanu, nikdy nepodceňte jeho adekvátní ukotvení. Nedoufejte, že vítr nepřijde.  Pokud stavíte stan na měkkém povrchu, kde se dá kotvit, použijte alespoň 2 ks roxorových hřebů ke každé noze. U altánů větších než 3x6 m kotvěte na 3 hřeby v každé patce. Stojíte se stanem na tvrdém povrchu, kde nemůžete kotvitZajistěte stan pomocí ocelových zátěží. Potřebujete minimálně 40 kg zátěží ke každé noze. U stanů větších než 4x6 m použijte ještě o 10 kg zátěží ke každé patce nohy navíc.

Nyní máte stan dobře ukotven, zajištěn. Přemýšlíte, jak minimalizovat úniky tepla? Ideálním řešením je použití přední polobočnice, která bude bránit přístupu chladného vzduchu spodem stanu. Stavíte-li dva stany vedle sebe, spojte  je vždy okapem a pořiďte si mezibočnicový spoj.  Velkým přínosem pro Vaši pohodu bude i použití speciální podlahy do party stanu, která bude působit jako spodní izolant.  O uzavření oken a dveří není nutné hovořit. 

Slouží Váš stan k posezení? Měli byste v chladných měsících také myslet na to, že je třeba zapnout topidlo včas, aby se Vám ohřál nábytek uvnitř stanu. Na lavice od pivních setů můžete položit podušku. Změkčí a zpříjemní Vám posezení. Není-li úzká poduška po ruce, použijte elastický ubrus na pivní set. I on pomůže.  Nainstalovali jste k posezení skládací stoly a židle? I zde máme levné a elegantní řešení pro příjemnější posezení. Použijte potah na skládací židli a máte vyhráno.

Vsaďte na naše topidlo. Investice do něj se Vám v každém ohledu vyplatí. Je velmi skladné, a tedy na transport nenáročné.  Doporučujeme Vám ponechat si ochranné kartonové obaly k topidlům včetně polystyrenových výplní. Zabezpečíte tak svá topidla při transportu a skladování.  Nezapomeňte! Naše elektrické terasové halogenové topidlo uzpůsobené k použití ve všech nůžkových stanech z naší nabídky, bude Vašim věrným přítelem a pomocníkem po většinu roku. Až otestujete jeho obdivuhodný výkon, začnete ho milovat!  Stanete se nerozlučným párem. Vy a Vaše topidlo! Ať slouží...

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení a osvětlení do skládacích nůžkových stanů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - český výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů a příslušenství na trhu. 

Nejlepší poměr ceny a kvality. 

Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 5000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) funguje již 23 let a odlišuje se od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz