Lavicová deska 200x25 cm

Kód: LAVICE_DESKA_200X25
1 779 Kč 1 470,25 Kč bez DPH 1 779 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Možnost vyzkoušet
Možnost vyzkoušet
UV ochrana
UV OCHRANA

Detailní popis produktu

Kvůli nekompatibilitě s jinými výrobci pivních setů náhradní díly prodáváme pouze na naše pivní sety.

 

Komplety pivních setů nebo jejich části doručujeme zásadně naší vlastní firemní dopravou našimi zaměstnanci z důvodů eliminace rizik spojených s četnými manipulacemi a překládkami na depech externích přepravců. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si tyto výrobky objednávali s větším časovým předstihem tak, abychom dokázali zásilku pro Vás umístit co nejdříve do našich rozvozových tras.

Výše uvedený postup doručování pivních setů je činěn pro Vaši maximální spokojenost. Děkujeme za pochopení.
 

Proč zvolit smrkové pivní sety místo borovicových?

Borovice je běžně uznávaný materiál pro výrobu nábytku díky svým estetickým a pevnostním vlastnostem. Přesto se pro dřevěné desky pivních setů, které jsou často vystaveny venkovnímu prostředí, ukazuje jako méně vhodná volba. Existuje několik zásadních důvodů, proč byste se měli vyhnout borovicovým setům:

  1. Vysoký obsah pryskyřice: Borovice obsahuje výrazně větší množství pryskyřice ve srovnání se smrkem, což může vést k jejímu výronu, zejména pod vlivem UV záření. Tento proces může způsobit estetické poškození dřeva a ovlivnit jeho strukturu.
  2. Nerovnoměrná pigmentace: Borovice vykazuje značné barevné rozdíly mezi jádrovým a bělovým dřevem, které se působením slunečního svitu ještě více zvýrazňují. Smrkové dřevo naopak zůstává v barevné konzistenci stabilnější.
  3. Špatná absorpce ochranných nátěrů:  Borovice přijímá mořidla i nátěry hůře než smrk, což se negativně projevuje ve venkovním prostředí, kde dochází k odlupování ochranných vrstev.
  4. Problémy se suky: Velké a často křídlové suky v borovici mohou být náchylné k praskání. Tyto praskliny, i když jsou zakryty lakem, mohou být prvními místy, kde dojde k odloupnutí laku a následnému pronikání vody, což způsobuje další degradaci materiálu.

Naše firma nikdy nepoužívala borovicové dřevo pro výrobu pivních setů. Místo toho pracujeme výhradně se smrkovou a výjimečně s jedlovou spárovkou. Proč? Protože tyto materiály poskytují větší odolnost a estetickou stabilitu v exteriéru. I když jsou smrkové sety obvykle dražší, investice se rychle vyplatí díky delší životnosti a lepšímu designu výrobků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz