Podlaha do stanu 10x20 m

Kód: PODLAHA_10X20_NOV PODLAHA_10X20_BAZ Zvolte variantu
518 238 Kč 363 231 Kč od 363 231 Kč 428 295,87 Kč bez DPH 300 190,91 Kč bez DPH od 300 190,91 Kč bez DPH 518 238 Kč / 1 ks 363 231 Kč / 1 ks
Na objednávku do 30 dnů (1 ks) Ihned k odeslání (1 ks) Zvolte variantu
Podlaha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.9.2024 24.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Profesionální modulární lakovaná podlaha na příhradovém ocelovém roštu k party stanu 10x20 m, bezkonkurenční luxusní design a funkčnost. Široký výběr odstínů, zakázková výroba. "Made in Czech".

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Možnost vyzkoušet
Možnost vyzkoušet
UV ochrana
UV OCHRANA

Detailní popis produktu

České dřevo, třinecká ocel a poctivá práce českých lidí pod Orlickými horami.

Nákupem od nás dáte práci českým lidem. vlajka česká republika 

• již 20 let testováno v naší půjčovně, lety prověřený spolehlivý výrobek s dlouhou životností

• modulární systém nastavitelný do délky i šířky

• možnost použití v interiéru i exteriéru

• reprezentativní vzhled, počet vrstev lakování i fungicidní úprava dle přání zákazníka

• možnost nivelace příhradového roštu, lze použít i ve svahu

• snadné čištění i repase tenkovrstvé lazury

• perfektně skladné pro transport

• rychlá instalace, nutnost disponovat materiálem k nivelaci

• příhradový rošt vyroben z ocelového jaklu – dutý uzavřený profil 50x50 mm, síla stěny 2 mm, norma: ČSN EN 10219, třída oceli: S235JRH (1.0039) dle EN 10219-1, možné žárové zinkování roštu

• dřevěné desky vyrobeny ze smrkových palubek 24x146 mm profil ''O'' AB, krycí šířka desky 55 cm, délka 491 cm, spodní svlaky vrtány ze spodu galvanicky zinkovanými vruty rapitec

profi dřevěná lakovaná podlaha do stanů

Technologicky se jedná o profesionální modulární systém. Propojení jednotlivých komponent mohutného ocelového roštu je realizováno pomocí čepů. Plynulý přechod z jednoho dílu do druhého zajišťují speciální hliníkové šíny, které jsou se spodním roštem propojeny. Do šín se vsazují hotové palubkové desky a stan se kotví přes své patky do šín za pomocí masivních šroubů. Party stan tvoří v kombinaci s podlahou jeden kompaktní, opravdu těžký celek, který odolá i velmi silnému větru. Vrchní dřevěné desky se vyrábějí z kvalitních smrkových palubek nejvyšší jakosti „AB“  a vše je lakováno na přání zákazníka. Naše kvalitní reprezentativní podlahy již není třeba zakrývat koberci, což pro naši klientelu představuje úsporu v řádech desítek tisíc korun. Žádný koberec nebude nikdy stejně krásný jako vykreslená léta dřeva. Toto pravidlo platí, pokud je podlaha hezká, udržovaná. Nevzhledné podlahy je naopak vhodné pokrýt kobercem. Zde napravo vidíte naši podlahu a nalevo podlahu konkurence. Naše desky jsou vyrobeny z palubek, kdežto desky konkurence z levnějšího stavebního dřeva. Pokud žádáte prvotřídní design podlah, je nutné použít právě palubky. Desky ze stavebního dřeva nikdy nezajistí  nejvyšší možnou úroveň vzhledu. Nešetřete na materiálech. Výsledný design Vás velmi mile překvapí. Pro inspiraci Vám poskytneme celou řadu fotografii.

nekvalitní podlaha konkurence do párty stanů top profi lakovaná podlaha do stanů TENTino

Dřevěné lakované podlahy na ocelovém příhradovém roštu zvyšují celkovou úroveň vnitřního prostoru mobilního zastřešení. V párty stanu s podlahou se Vám nikdy nebude prášit. Dámy v podpatcích se neboří do rozměklého povrchu. Masivní ocelový rošt vyrovná i značné terénní nerovnosti a garantuje maximální rovinu a tuhost. Podlaha Vám může zároveň posloužit jako reprezentativní taneční parket. Žádný další speciální povrch pro tanec nepotřebujete. Stan stojí vždy na podlaze 13 cm nad absolutně rovným povrchem země. Nejedná se tedy o podlahu vloženou tak jako u laciných systémů.

Naše podlaha Vás zachrání v dešti

S podlahou na ocelovém roštu Vás nepřekvapí ani velmi silné dešťové srážky, které mohou způsobit ve stanu potopu. Voda totiž při nevhodném sklonu povrchu může natéct dovnitř spodem, což si řada zákazníků neuvědomuje. Během našeho dvacetiletého působení v oblasti pronájmů jsme zažili desítky akcí, kdy byl stan bez podlahy nepoužitelný. Ptáte se proč? Zákazník šetřil na podlaze. Přišla intenzivní letní bouřka, stanem tekla říčka a vytvořily se kaluže. Risknete-li stan bez podlahy, je třeba vždy přesně vědět, jak se chová dešťová voda v dané lokalitě. My však doporučujeme problémům předcházet a neriskovat párty stan bez podlahy.

Ocelový příhradový rošt může být zinkovaný. Zinkování vyrobených profilů citelně zvedá finální cenu podlahy. Dalším významný vliv na cenu má druh použité lazury a počet vrstev lakování. Někdo požaduje i protiplísňovou (fungicidní) úpravu.  Na základě vlastních zkušeností doporučujeme použít k lakování tenkovrstvé lazury, které se dají v případě nutnosti repase laku snadněji odstranit. Vzhledem k nestabilitě cen vstupních materiálů poskytujeme cenové nabídky výhradně dle aktuálních cen, a to na vyžádání. Platnost nabídek je pouze 10 dní. Důvodem je, že naši dodatelé palubek, hliníkových a ocelových profilů neposkytují delší cenové garance.  Pro cenové nabídky pište na e-mail hasek@tentino.cz nebo volejte +420 777 25 95 25.

lakovaná podlaha do stanu     profi podlaha na ocelovém roštu TENTino

Je-li Vaším přáním pořízení profesionálního podlahového systému na příhradovém ocelovém roštu, měli byste mít kompletní informace, v čem se odlišuje naše řešení od ostatních. Zde jsou:

• jednotlivé palubky je třeba spojit. K tomu slouží systém pérko/drážka a především spodní svlaky, do kterých jsou palubky provrtány pomocí kvalitních samořezných šroubů rapitec. Používáme optimální délku šroubů a vrtáme ze spodu desky tak, aby vrchní část nebyla ničím narušena. Konkurenti si tento úkon zjednodušují tak, že místo šroubování použijí pneumatické hřebíkovačky a střílejí hřeby do podlahy z vrchní strany desky. Tímto postupem je narušen vzhled a finální design není prvotřídní. Žádný hřeb navíc nikdy nespojí dva celky tak pevně jako šroubovaný vrut.  Tento fakt oceníte až časem. Po delších letech používání podlahy se podlahové desky vyrobené pomocí hřebů rozpadnou. Vruty prodlužují životnost.  Věřte, že jsme si také snažili v počátcích naší existence práci ulehčit. Dvacet let cenných zkušeností z praxe řeklo jednou pro vždy hřebům NE!

• odstraňujeme perko z krajních palubek proto, aby k sobě jednotlivé desky co nejvíce přilínaly. V podlaze tak nebudou mezírky. Ostré krajní hrany jsou zaobleny bruskou, aby se u desek použitých na krajích stanu jako "nástupní hrana" neštípaly

• vyvinuli jsme speciální ocelovou vidlici se 4 trny, která nám propojuje vrchní hliníkovou šínu se spodním ocelovým roštem. Tímto způsobem garantujeme, že je podlaha se stanem propojena fakticky, nikoliv zdánlivě.  Stan Vám z naší podlahy nikdy neuletí. Pro Vaši představu: váha stanu 10x20 m s podlahou od nás je 4.050 kg. S takovou váhou jen tak něco nehne.  Pokud použijete stan s naší podlahou, nemusíte ho jakkoliv kotvit nebo zatěžovat. Tuto výhodu oceníte v místech, kde se nedá kotvit, v situacích, kde není prostor nebo podmínky pro umístění funkčních těžkých zátěží

tentino podlaha montáž

Nabízíme nejvyšší úroveň podlah v České republice. Investujte do kvality a prvotřídního designu. Za tento luxus si můžete účtovat adekvátní nájemné. Vysoká návratnost. Poskytujeme desetiletou záruku na pozinkované podlahové ocelové rošty. Typizované pouze pro stany od nás. Nelze napasovat pro party stany cizí výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlaha do stanu šíře 10m
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - český výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů a příslušenství na trhu. 

Nejlepší poměr ceny a kvality. 

Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 5000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) funguje již 23 let a odlišuje se od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz