Profi pivní zahradní set 180x70 cm - STŮL + 2x LAVICE

Kód: PIVNISET_180X70
6 199 Kč 5 123,14 Kč bez DPH 6 199 Kč / 1 ks
Ihned k odeslání (>10 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Kvalitní pivní set české výroby 180x70 cm pro extrémní zátěž. Třinecká ocel a beskydské dřevo s Vámi budou 20 let u všech příležitostí s přáteli. Optimální pro půjčovny, obce a hasiče, výjimečná odolnost. Investujte do české kvality, dáte práci českým lidem.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Možnost vyzkoušet
Možnost vyzkoušet
UV ochrana
UV OCHRANA

Detailní popis produktu

Beskydské, javornické a karpatské česko - slovenské dřevo, třinecká ocel a poctivá práce českých lidí pod Hostýnem.

Nákupem od nás dáte práci českým lidem. vlajka česká republika 

• bezkonkurenční síla dřevěných a ocelových profilů, extrémně dlouhá životnost

• rozměr stolu - délka 180 cm, šířka 70 cm, výška 78 cm

• rozměr lavice - (2x) délka 180 cm, šířka 25cm, výška 48cm

• tloušťka desky 3 cm

• instalace za 4 vteřiny

• kapacita 6 - 8 osob, nosnost lavice je neuvěřitelných 615 kg v plošném zatížení, důkaz níže ve videu

• velmi pevné lakované ocelové podnože 30x30x3 mm, mohutná pásovina (nejedná se o žádný lisovaný plech!!)

• dřevěné desky z masivu (smrková nebo jedlová spárovka), 3x lakované bezbarvým syntetickým lakem a vypálené v UV tunelu

• tloušťka desky - stůl 25 mm, lavice 30 mm / +- 2 mm

• váha 2 lavic a stolu je 46 kg 

• prohlášení o shodě, certifikace PEFC

• 20 let testováno na naší půjčovně s vizitkou bezvadný, spolehlivý, odolný, těžký, reprezentativní. Více našich zkušeností níže.

Komplety pivních setů nebo jejich části doručujeme zásadně naší vlastní firemní dopravou našimi zaměstnanci z důvodů eliminace rizik spojených s četnými manipulacemi a překládkami na depech externích přepravců. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si tyto výrobky objednávali s větším časovým předstihem tak, abychom dokázali zásilku pro Vás umístit co nejdříve do našich rozvozových tras.

Výše uvedený postup doručování pivních setů je činěn pro Vaši maximální spokojenost. Děkujeme za pochopení.
 

Proč zvolit smrkové pivní sety místo borovicových?

Borovice je běžně uznávaný materiál pro výrobu nábytku díky svým estetickým a pevnostním vlastnostem. Přesto se pro dřevěné desky pivních setů, které jsou často vystaveny venkovnímu prostředí, ukazuje jako méně vhodná volba. Existuje několik zásadních důvodů, proč byste se měli vyhnout borovicovým setům:

  1. Vysoký obsah pryskyřice: Borovice obsahuje výrazně větší množství pryskyřice ve srovnání se smrkem, což může vést k jejímu výronu, zejména pod vlivem UV záření. Tento proces může způsobit estetické poškození dřeva a ovlivnit jeho strukturu.
  2. Nerovnoměrná pigmentace: Borovice vykazuje značné barevné rozdíly mezi jádrovým a bělovým dřevem, které se působením slunečního svitu ještě více zvýrazňují. Smrkové dřevo naopak zůstává v barevné konzistenci stabilnější.
  3. Špatná absorpce ochranných nátěrů:  Borovice přijímá mořidla i nátěry hůře než smrk, což se negativně projevuje ve venkovním prostředí, kde dochází k odlupování ochranných vrstev.
  4. Problémy se suky: Velké a často křídlové suky v borovici mohou být náchylné k praskání. Tyto praskliny, i když jsou zakryty lakem, mohou být prvními místy, kde dojde k odloupnutí laku a následnému pronikání vody, což způsobuje další degradaci materiálu.

Naše firma nikdy nepoužívala borovicové dřevo pro výrobu pivních setů. Místo toho pracujeme výhradně se smrkovou a výjimečně s jedlovou spárovkou. Proč? Protože tyto materiály poskytují větší odolnost a estetickou stabilitu v exteriéru. I když jsou smrkové sety obvykle dražší, investice se rychle vyplatí díky delší životnosti a lepšímu designu výrobků.

 

Proč nakoupit rozkládací pivní sety TENTino®?

Přejete si usadit co největší počet osob na co nejmenší prostor? Rychle nainstalovat, ještě rychleji složit? Nepotřebovat žádný velký extra prostor pro uložení k zimnímu spánku? Potom je tento výrobek přesně pro Vás. Neexistuje žádný jiný prostorově úspornější zahradní nábytek než pivní set.

Porovnáváte naše beer sety české výroby s čímkoliv podobným, co je dostupné v sítích hobby marketů působících na našem trhu? Vězte, že úroveň provedení díky mohutnosti použitých materiálů je  NESROVNATELNÁ. Vše by mělo být  patrné z celkového  designu. Přijeďte se osobně přesvědčit na náš sklad o tom, že se Vám vyplatí investovat do této sestavy od nás o pár set více. Máme zde vystaven levný chatrný set z jednoho českého hobby marketu přímo vedle našeho pivní setu. Rozdíly jsou vidět na první pohled. Poprosíme naše 4 skladníky, aby se všichni usadili na jednu lavičku. Na vlastní oči uvidíte, jaký výrobek se pod jejich vahou prohýbá a který z nich drží. Věříme, že Vás tato živá demonstrace zatížení v reálných podmínkách použití přesvědčí. 

Rozhodujícím faktorem odolnosti stolu a lavice je síla dřevěné desky a počet vrstev lakování, parametry železných podnoží a kvalita "zámečku" nohy. Jakékoliv slabé místo je při plném zatížení okamžitě vytrestáno často i nenávratnou deformací.  Právě z tohoto důvodu nenabízíme bier sety v levnějších variantách označené u konkurence jako "základní", "basic", "hobby", za kterými je ukryt šrot, fušeřina a nekvalita. Naše sety mají doložitelnou certifikaci od české autority PEFC.

Doložíme Vám původ dřeva. PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. Prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečujeme v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

Jak a z čeho jsou naše beer sety vyrobeny?

Dřevěná část zahradní soupravy je vyrobena z kvalitní smrkové spárovky a je standardně 3x  lakována bezbarvým lakem. Silná smrková nebo jedlová spárovka sloužící jako povrchová deska stolu i lavice  má fungicidní úpravu proti plísním. Velmi snadno se čistí. Tři vrstvy lakování jsou navíc  vytvrzeny v UV tunelu. V tunelu lak získá maximální tvrdost a poskytuje dřevěnému povrchu přívlastek "hydrofobní - voděodolný". Pivní sestavu proto můžete použít jak v interiéru, tak venku a vůbec nevadí, když Vám zmokne. Nejsou-li porušeny vrchní vrstvy lakování oděrkami a hlubokými rýhami, dešťová voda se do dřeva nedostane.

Kovová část podnoží je vyrobena z mohutné třinecké pásoviny. Necháváme ji lakovat tmavě zelenou barvou RAL 6005. Žádný  tenký lisovaný plech, který je použit u laciných setů, sem nepatří.  Lavice musí unést až 450 kg. Zámek podnoží je ze silnostěnné pozinkované oceli. Veškeré ocelové díly jdou po procesu svařování do pískovací linky. Ta odstraní z kovu strusku a rez. Teprve poté jsou díly odmaštěny v lázni s kyselým pH.  Elementární příprava podnoží před lakováním zajistí, že aplikované vrstvy laku perfektně přilínají.  Lak drží a neloupe se. Totožný postup přípravy je použit před zinkováním zámečků.

Délka zahradní sestavy je 180 cm. Šířka stolu je 50 cm. Poslouží jako zahradní nábytek pro letní sezónu. Výhodou je velká kapacita, protože k zahradní sadě o délce 180 cm pohodlně usadíte 8 a někdy až 10 osob. Nenechte se zmást zažitým přívlastkem "pivní". Skládací set rozhodně neposlouží pouze ke konzumaci piva. Zcela pohodlně se u něj můžete i stravovat. Pokud plánujete využívat sadu i pro častější stravování, doporučujeme nákup sady se širší stolovou deskou 200x70 cm nebo 220x70 cm. Širší deska Vám nabídne více prostoru pro talíře, skleničky, příbory a dochucovadla a budete mít místo i pro menší stolovou dekoraci. Pro ty náročnější z Vás je u širších variant dostupná i verze s opěrkou 200x70 cm a pro 10-12 osob i delší set  220x70 cm.

Tentino pivní sety Rodenstock Klatovy

Umíme i zakázkovou výrobu zahradních pivních setů - jiné rozměry, barvy lakování, vypalování loga?

Ano, zajisté. Jste ochotni si na dodávku počkat? V případě větších objednaných objemů od 20 kusů jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu, kdy si u nás mohou zákazníci vybrat barvu podnoží dle stupnice RAL a taktéž barvu dřeva dle vzorkovníku. Vzorník na vyžádání dodáme. Nabízíme i jiné rozměry. Standartní dostupné délky skladem jsou 200  a  220 cm a šířky stolů 50 a 70 cm. Máte-li jinou potřebu šířky stolu, umíme zakázkově i šířku 60 a 80 cm. Jste ještě náročnější a je Vaším přáním vypálení Vašeho loga na vrchní část nebo spodní část dřevěné spárovky?  Ceny atypických šířek stolů tak jako zakázkové lakování podnoží i desek a vypalování loga jsou na vyžádání. Vypálení loga obnáší v prvním kroku zpoplatněnou výrobu štočku.

pivní set s vlastním logemprofi pivní set s logem TENTino

Logo na vrchní části stolové a lavicové desky Vás prezentuje. Půjčovny si naopak nechávají vypalovat loga na spodní část dřevěných desek kvůli vlastní identifikaci. Jste starosta obce? Pomáháte si s okolními obcemi vzájemnými výpůjčkami?  Pivní sety jsou nejpoužívanějším "městským mobilním mobiliářem". Znáte realitu velkých festivalů, kam dodává pivní sety více dodavatelů? Jeden dovezl pořadateli naši nejvyšší kvalitu, druhý céčkovou úroveň. Jste to právě Vy, kdo si pořídil kvalitu pro vlastní firmu nebo obec. Nechcete mít na skladě brak. Přejete si, aby se Vám vrátily právě vlastní kusy. Vypálené logo Vás uchrání před záměnou, o kterou vůbec nestojíte. Značíte si sety ze spodu barvou? Je to také řešení. Barvu lze ovšem velmi snadno vybrousit a Váš identifikátor zmizí. Vypálené logo už jen tak snadno neodstraníte. Naše vypalovačka Vám ochrání majetek!  

Proč nabízíme jen prvotřídní kvalitu a odolnost a nenabízíme skládací sety vyrobené s tendencí nejnižší ceny?

Není pivní set jako pivní set. Veškerý prodávaný sortiment nábytku dlouhá léta pronajímáme prostřednictvím naší půjčovny, kde vše dostává pořádně zabrat. Jedná se tedy o vyzkoušené a více než 20 let prověřované, testované profesionální výrobky s vysokou odolností. Díky těmto osobním zkušenostem můžeme garantovat jejich výdrž a funkčnost. Nenabízíme nábytek s nejnižší cenou v pochybné kvalitě a původu, nýbrž výrobky, které jsou vyráběny a dimenzovány na nejvyšší odolnost, spolehlivost, životnost, maximální funkčnost a reprezentativní vzhled. Poměr cena/kvalita je u nás na bezkonkurenční úrovni. Prohlášení o shodě, dokument garantující kvalitu, rádi poskytneme. Můžete si jej také sami jednoduše stáhnout v souvisejících souborech zde v detailu produktu.

Tentino pivní sety VIP

Jak jsme na tom  s náhradními díly pro pivní sety?

Nákupem pivních setů u nás kupujete českou kvalitu. Nebudete dlouho žádné náhradní díly potřebovat. Občas může nastat situace, kdy se Vám někam zatoulá stůl, lavice nebo dojde k poškození dřevěných či kovových částí  setu nešetrnou manipulací. Známe to velmi dobře ze zkušeností z naší půjčovny, kde disponujeme flotilou 850 kusů. Jakékoliv náhradní díly jsou k dispozici na doptání. Prosím, volejte nebo pište  +420 777 259 525, e-mail info@tentino.cz. Nenecháme Vás ve "štychu".  Náhradní díly dodáváme pouze na pivní sety zakoupené prokazatelně u nás. 

Stejný kontakt můžete využít i pro poptávku pronájmu většího množství pivních setů na Vaši akci, pokud si je nepřejete kupovat.

NÁŠ TIP: Na pivní sety nabízíme strečové potahy v několika barvách.

Elastické ubrusy dají sestavám úplně jiný vzhled. Vše působí honosněji, moderně, neobvykle, nadstandardně. Jejich použití je vhodné při všech eventech, kde si přejete být "jiní", všude tam, kde toužíte dát svým zákazníkům něco navíc. Cateringové firmy a eventové agentury mohou zvolit takovou barvu potahů, aby ladila s firemními barvami Vašich zákazníků. Věřte, že to Vaše klientela ocení.  Nabízíme široký výběr barevných odstínů, které pokryjí celý stůj i obě lavice. Netřeba se obávat, že nebudou mít sedící dostatek místa pro nohy. Vykrojení ubrusů je dostatečné, vše vyzkoušené na naší půjčovně. Letité poznatky z pronájmů nám přinesly  přesný střih pro pohodlí všech usazených hostů. Potřebujete elastické ubrusy na delší sety? Není problém, zde je výběr.

potah na pivní set potah na pivní setpotah na pivní set

Jste pořadatel firemních akcí, půjčovna nábytku, pronajímatel party stanů nebo jste svatební agentura? Věřte, že tyto potahy budou pro Vás tím nejskvělejším byznysem. Rentabilita investice kalkulovaná poměrem ceny pronájmu elastických potahů k jejich pořizovací ceně bude tou nejvyšší, kterou si dovedete představit. Půjčíte 4 - 5 krát a  investici máte splacenu. Dále už jen vyděláváte. Ptáte se, jak je to možné?  Potahy jsou levné a jejich údržba je nenáročná. Vyperete s přehledem doma. Netřeba je svěřovat průmyslové prádelně. Netřeba sušit, vyschnou Vám velmi rychle samy. Hodí se i v případech, kdy nejsou již Vaše dřevěné desky díky opotřebení v nejlepší kondici. Elastický potah na pivní set elegantně ukryje vše, co nechcete ukazovat. A to nejlepší na závěr. Nic nežehlíte.  Zmačkaný potah bude na stole i lavicích v nataženém stavu vždy perfektně hladký.

Speciální ocelové kontejnery pro bier sety pro skladování a transport

TENTino pivní sety v klecích

Z vlastní zkušenosti z oblasti pronájmů můžeme potvrdit, že k největšímu opotřebení nebo škodám na pivních setech dochází právě při jejich transportu k zákazníkům, při četných nakládkách a vykládkách z dopravního prostředku.  Abychom tomuto předešli, navrhli a nechali jsme si vyrobit speciální ocelové pozinkované kontejnery, které veškeré hodnoty ochrání. Jsou výborné na manipulaci, perfektní na transport a úžasné pro potřeby skladování. Můžeme totiž skladovat i 4 kusy na sobě. 4 kusy po 15 setech je 60 kusů v jednom "komínku" o rozměru 200*100*580 cm. Výborná prostorová úspora. 

Rádi Vám pomůžeme. Pokud si přejete objednat speciální kontejnery, dobře si prosím rozmyslete:

  • pro jaký rozměr a typ pivních setů je jich třeba
  • kolik kusů do jednoho kontejneru si přejete uložit
  • jakým dopravním prostředkem budete sety přepravovat, vnímejte užitnou výšku nákladového prostoru a tonáž vozu
  • kde a jak budete sety skladovat
  • kolik kilogramů uzvedne Vaše mechanizace 

Není příliš vhodné nabízet Vám standardizované rozměry transportních kontejnerů právě z výše uvedených důvodů.  Každý z Vás má pořízeny jiné délky a šířky setů, někdo s opěradlem, jiný bez opěrky. Dalším důležitým faktorem jsou parametry ložného prostoru Vašeho automobilu tak jako jeho celková tonáž. Pokud Váš náklaďák uveze hodně a váhu neřešíte, doporučujeme se řídit podle užitné výšky ložného prostoru.  Výšku kontejnerů, nebo-li počet kusů v jednom kontejneru můžete optimalizovat tak, abyste využili prostor uvnitř dopravního prostředku na maximum. Stejným způsobem je třeba přistoupit k prostorovým možnostem Vašich skladovacích prostor a ke skutečnosti, zda máte v dispozici  jakoukoliv mechanizaci. Vysokozdvižný vozík má také své parametry, především maximální výšku zdvihu a kolik kilogramů uzvedne. Výplně čel kontejnerů mohou být z kari sítí nebo z překližky. Jeden zákazník požaduje zinkování kontejnerů, jinému stačí základní lakování. Proměnných je příliš mnoho u každého z Vás. Proto se vždy jedná o zakázkovou výrobu a individuální cenovou kalkulaci. 

Máte zájem o zakázkovou výrobu transportních kontejnerů na pivní sety, potřebujete se poradit? 

Prosím volejte +420 777 259 525 nebo pište na e-mailovou adresu info@tentino.cz

Poskytneme Vám cenné rady z našich vlastních zkušeností. 20 let v oblasti pronájmů nám přineslo cenné poznatky. Rádi Vám je předáme.

TENTino pivní sety na kamionu

Naše vlastní zkušenost?

Domněnka, že dřevěná paleta a dvě kurty ochrání dostatečně Vaše pivní sety, je mylná. Každoročně řešíme časté škody především na dřevěných deskách lavic a stolů způsobené při vykládkách, nakládkách, transportu nebo při manipulaci "na place" u zákazníků. Celková roční výše škod a nákladů na náhradní desky byla ve vyšších desítkách tisíc. Od té doby, co používáme kontejnery, nejsou škody žádné. Další nemalé úspory jsou v nájemném za sklady a na mzdových nákladech zaměstnanců, protože s kontejnery je veškerá manipulace rychlá a pohodlná. Desítky tisíc  korun šetříme i na přepravních nákladech. Náš kamion může jet úplně plný až po strop.  Proto se investice do kontejnerů vrátí velmi rychle. 

Máme-li jít do úplného detailu, tak zde je.  Pořídili jsme našim zaměstnancům speciální vysokozdvižní vozík, který si vozíme pověšený za "Droběnou".  Náš kamion zastaví, za 45 vteřin je vozík dole a pracuje. Ušetří spoustu fyzicky náročné práce našim zaměstnancům, vše urychlí a zjednoduší.  Nechte se inspirovat, zjednodušte si vše, co jde. Pomůžeme Vám, protože jste naši zákazníci.

TENTino doprava kamion Marek Ztracený

Přejete si pivní sety totožného rozměru v provedení s opěradlem?

Pivní set s opěradlem poskytuje mnohem větší pohodlí pro usazení Vašich hostů než standartní set bez opěrky. Opěradlo ocení především starší generace při všech příležitostech, které žádají usazení na několik hodin. Možnost se opřít zády poskytuje tělu uvolnění a odpočinek. Set s opěrkou je zahradní rozkladatelná a stohovatelná souprava skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciálním sklopným opěradlem, který umožňuje pohodlnější posezení na lavicích. Pro svou rozkladatelnost a velmi dobrou stohovatelnost je tato zahradní souprava oblíbená u organizátorů různých obecních a městských slavností, festivalů, dožínek, společenských akcí, firemních eventů. Významnou pozici mají pivní sestavy u majitelů restaurací, a to především pro potřeby letních zahrádek. Provozuje-li  Vaše restaurace letní zahrádku, kterou denně uklízíte, jsou pivní sety přesně to, co potřebujete. Instalujete nebo sklidíte je za jednotky minut a nepotřebujete žádný velký prostor pro jejich uskladnění.

Velké oblibě se těší i v domácnostech právě pro svoji jednoduchost, rychlou instalaci a prostorovou nenáročnost v případě skladování. Tato sada je naprosto ideální pro domácí zahradní party a rodinné grilování nebo pro případ, kdy máte pozváno více hostů, než kolik usadíte na permanentně umístěné ratanové sestavě. Pivní set s opěradlem bude Vaším trumfem v rukávu.  

Zvolíte pivní set s opěrkou, nebo bez ní?  

Při výběru sestavy je třeba učinit velmi důležité rozhodnutí. Vyberete si model s opěrkou, nebo bez ní?  Výběr pivního setu s opěradlem na jedné straně poskytuje hostům určité pohodlí, protože se mohou kdykoli opřít a odpočívat. Na druhou stranu však opěradlo, do jisté míry, omezuje pohyb a opuštění tohoto typu lavice při jejím plném obsazení může být poněkud obtížné. Z tohoto důvodu zvolí část zákazníků pivní sety bez opěradla. Absence opěrky umožňuje snadné usednutí. Při posezení na festivalu většinou nepočítáme s pohodlím. Známe to všichni. Jsme rádi, že sedíme. Můžete kdykoliv vstát od stolu a přejít přes lavici, aniž byste kohokoli rušili. Pro provozovatele gastro provozů navíc pivní set bez opěradla znamená mnohem menší nároky na prostor pro skladování mimo letní sezónu a nižší hmotnost, kterou je třeba manuálně přenést. Navíc takový nábytek zabírá na zahrádce méně místa než soupravy s opěrkou a celková kapacita Vaší zahrádky bude větší. Upřednostníte pohodlí zákazníků, nebo jejich větší počet?  Nechcete ubírat zákazníkům pohodlí ani snižovat počet? Poradíme. Pořiďte si raději delší pivní sety. Místo 2 m délky zvolte pivní set 220x50 cm. Usadíte více hostů, aniž byste jim museli odebírat pohodlí.

Co ještě byste měli vědět na úplný závěr?

V případě, že pořizujete pivní sety prioritně pro použití ve skládacích stanech, je pro Vás  výhodnější pořídit sety v délce 200 cm. Dvoumetrová délka Vám totiž umožní využít kapacitu velkých nůžkových stanů 4x8 m a 4x6 m  na maximum. 4 metrová šíře altánů poskytne možnost postavit uvnitř 2 řady setů spojených k sobě kratší stranou.  V případě party stanu 4x8 m můžete dovnitř umístit až 8 setů 200x50 cm, což je sezení až pro 64 osob.  Rozměr stánku 4x6 m pojme o 2 sety méně a jeho kapacita bude na 48 osobách. Pokud  nepořizujete sety do nůžkových stanů, zvolte klidně délku 220 cm. 

Každý typ i rozměr pivního setu - jak šířka, tak délka - mají své výhody a nevýhody. Pečlivě vše zvažte. Naší snahou je upozornit Vás na úplně vše, co je třeba zvážit proto, aby byl Váš výběr optimální a Vaše spokojenost maximální.

Pozorně vnímejte parametry provedení nejen desky, ale také provedení podnoží, které velmi ovlivňují životnost setu. Na fotce je zřetelně vidět rozdíl v provedení naší podnože z pořádné ocelové pásoviny a podnože setu pochybného původu z "lisovaného plíšku".

TENTino Pivní sety profi porovnání  levné pivní sety  pivní sety hobby vs profi TENTino

Tentino ikony pás pro shoptet

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Záruka: 2 roky

zátěžový test pivního setu TENTino

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - český výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů a příslušenství na trhu. 

Nejlepší poměr ceny a kvality. 

Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 5000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) funguje již 23 let a odlišuje se od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz