Skládací barový stůl 220x70 cm (výška 110 cm)

Kód: PIVNIBAROVY220_SVETLY PIVNIBAROVY220_TMAVY Zvolte variantu
5 399 Kč 4 461,98 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (>10 ks) Ihned k odeslání (>10 ks) Zvolte variantu
Barva stolu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
14.6.2024 14.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Kvalitní barový stůl / prodejní pult české výroby 220x70 cm pro extrémní zátěž. Třinecká ocel a beskydské dřevo s Vámi budou 20 let u všech příležitostí s přáteli. Optimální pro půjčovny, obce a hasiče, výjimečná odolnost. Investujte do české kvality, dáte práci českým lidem.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Možnost vyzkoušet
Možnost vyzkoušet
UV ochrana
UV OCHRANA

Detailní popis produktu

Beskydské, javornické a karpatské česko - slovenské dřevo, třinecká ocel a poctivá práce českých lidí pod Hostýnem.

Nákupem od nás dáte práci českým lidem. vlajka česká republika 

• bezkonkurenční síla dřevěných a ocelových profilů, extrémně dlouhá životnost

• rozměr stolu - délka 220 cm, šířka 70 cm, výška 110 cm

• instalace za 4 vteřiny

• velmi pevné lakované ocelové podnože 30x30x3 mm, mohutná pásovina (nejedná se o žádný lisovaný plech!!)

• dřevěné desky z masivu (smrková nebo jedlová spárovka), 3x lakované bezbarvým syntetickým lakem a vypálené v UV tunelu

• tloušťka desky - stůl 25 mm

• váha stolu je 28,5 kg 

• prohlášení o shodě, certifikace PEFC

• 20 let testováno na naší půjčovně s vizitkou bezvadný, spolehlivý, odolný, těžký, reprezentativní. Více našich zkušeností níže.

Komplety pivních setů nebo jejich části doručujeme zásadně naší vlastní firemní dopravou našimi zaměstnanci z důvodů eliminace rizik spojených s četnými manipulacemi a překládkami na depech externích přepravců. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si tyto výrobky objednávali s větším časovým předstihem tak, abychom dokázali zásilku pro Vás umístit co nejdříve do našich rozvozových tras.

Výše uvedený postup doručování pivních setů je činěn pro Vaši maximální spokojenost. Děkujeme za pochopení.

Rozhodujícím faktorem odolnosti stolu a lavice je síla dřevěné desky a počet vrstev lakování, parametry železných podnoží a kvalita "zámečku" nohy. Jakékoliv slabé místo je při plném zatížení okamžitě vytrestáno často i nenávratnou deformací.  Právě z tohoto důvodu nenabízíme bier sety v levnějších variantách označené u konkurence jako "základní", "basic", "hobby", za kterými je ukryt šrot, fušeřina a nekvalita. Naše sety mají doložitelnou certifikaci od české autority PEFC.

Doložíme Vám původ dřeva. PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. Prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečujeme v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

Jak a z čeho jsou našestoly vyrobeny?

Dřevěná část zahradní soupravy je vyrobena z kvalitní smrkové spárovky a je standardně 3x  lakována bezbarvým lakem. Silná smrková nebo jedlová spárovka sloužící jako povrchová deska stolu i lavice  má fungicidní úpravu proti plísním. Velmi snadno se čistí. Tři vrstvy lakování jsou navíc  vytvrzeny v UV tunelu. V tunelu lak získá maximální tvrdost a poskytuje dřevěnému povrchu přívlastek "hydrofobní - voděodolný". Pivní sestavu proto můžete použít jak v interiéru, tak venku a vůbec nevadí, když Vám zmokne. Nejsou-li porušeny vrchní vrstvy lakování oděrkami a hlubokými rýhami, dešťová voda se do dřeva nedostane.

Kovová část podnoží je vyrobena z mohutné třinecké pásoviny. Necháváme ji lakovat tmavě zelenou barvou RAL 6005. Žádný  tenký lisovaný plech, který je použit u laciných setů, sem nepatří. Zámek podnoží je ze silnostěnné pozinkované oceli. Veškeré ocelové díly jdou po procesu svařování do pískovací linky. Ta odstraní z kovu strusku a rez. Teprve poté jsou díly odmaštěny v lázni s kyselým pH.  Elementární příprava podnoží před lakováním zajistí, že aplikované vrstvy laku perfektně přilínají.  Lak drží a neloupe se. Totožný postup přípravy je použit před zinkováním zámečků.

Proč nabízíme jen prvotřídní kvalitu a odolnost a nenabízíme skládací sety vyrobené s tendencí nejnižší ceny?

Není pivní set jako pivní set. Veškerý prodávaný sortiment nábytku dlouhá léta pronajímáme prostřednictvím naší půjčovny, kde vše dostává pořádně zabrat. Jedná se tedy o vyzkoušené a více než 20 let prověřované, testované profesionální výrobky s vysokou odolností. Díky těmto osobním zkušenostem můžeme garantovat jejich výdrž a funkčnost. Nenabízíme nábytek s nejnižší cenou v pochybné kvalitě a původu, nýbrž výrobky, které jsou vyráběny a dimenzovány na nejvyšší odolnost, spolehlivost, životnost, maximální funkčnost a reprezentativní vzhled. Poměr cena/kvalita je u nás na bezkonkurenční úrovni. Prohlášení o shodě, dokument garantující kvalitu, rádi poskytneme. Můžete si jej také sami jednoduše stáhnout v souvisejících souborech zde v detailu produktu.

Tentino pivní sety VIP

Jak jsme na tom  s náhradními díly pro pivní sety?

Nákupem pivních setů u nás kupujete českou kvalitu. Nebudete dlouho žádné náhradní díly potřebovat. Občas může nastat situace, kdy se Vám někam zatoulá stůl, lavice nebo dojde k poškození dřevěných či kovových částí  setu nešetrnou manipulací. Známe to velmi dobře ze zkušeností z naší půjčovny, kde disponujeme flotilou 850 kusů. Jakékoliv náhradní díly jsou k dispozici na doptání. Prosím, volejte nebo pište  +420 777 259 525, e-mail info@tentino.cz. Nenecháme Vás ve "štychu".  Náhradní díly dodáváme pouze na pivní sety zakoupené prokazatelně u nás. 

Máte zájem o zakázkovou výrobu transportních kontejnerů na pivní sety, potřebujete se poradit? 

Prosím volejte +420 777 259 525 nebo pište na e-mailovou adresu info@tentino.cz

Poskytneme Vám cenné rady z našich vlastních zkušeností. 20 let v oblasti pronájmů nám přineslo cenné poznatky. Rádi Vám je předáme.

TENTino pivní sety na kamionu

Naše vlastní zkušenost?

Domněnka, že dřevěná paleta a dvě kurty ochrání dostatečně Vaše pivní sety, je mylná. Každoročně řešíme časté škody především na dřevěných deskách lavic a stolů způsobené při vykládkách, nakládkách, transportu nebo při manipulaci "na place" u zákazníků. Celková roční výše škod a nákladů na náhradní desky byla ve vyšších desítkách tisíc. Od té doby, co používáme kontejnery, nejsou škody žádné. Další nemalé úspory jsou v nájemném za sklady a na mzdových nákladech zaměstnanců, protože s kontejnery je veškerá manipulace rychlá a pohodlná. Desítky tisíc  korun šetříme i na přepravních nákladech. Náš kamion může jet úplně plný až po strop.  Proto se investice do kontejnerů vrátí velmi rychle. 

Máme-li jít do úplného detailu, tak zde je.  Pořídili jsme našim zaměstnancům speciální vysokozdvižní vozík, který si vozíme pověšený za "Droběnou".  Náš kamion zastaví, za 45 vteřin je vozík dole a pracuje. Ušetří spoustu fyzicky náročné práce našim zaměstnancům, vše urychlí a zjednoduší.  Nechte se inspirovat, zjednodušte si vše, co jde. Pomůžeme Vám, protože jste naši zákazníci.

TENTino doprava kamion Marek Ztracený

Pozorně vnímejte parametry provedení nejen desky, ale také provedení podnoží, které velmi ovlivňují životnost setu. Na fotce je zřetelně vidět rozdíl v provedení naší podnože z pořádné ocelové pásoviny a podnože setu pochybného původu z "lisovaného plíšku".

TENTino Pivní sety profi porovnání  levné pivní sety  pivní sety hobby vs profi TENTino

Tentino ikony pás pro shoptet

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací stoly, židle, ubrusy a potahy
Záruka: 2 roky

Skládací barový stůl 220x70 cm (výška 110 cm) - světlý

Skládací barový stůl 220x70 cm (výška 110 cm) - tmavý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TENTino - český výrobce nejkvalitnějších profi párty stanů a příslušenství na trhu. 

Nejlepší poměr ceny a kvality. 

Největší výběr rozměrů a barev.

Jednička na trhu s párty stany

Jako lídr na trhu s párty stany a příslušenstvím každý rok dodáme více než 5000 stanů pro obceměstahasičepolicejní a armádní složky a velké firmy. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oblasti pronájmů se na naše výrobky s důvěrou obracejí nejčastěji státní sektory a mezinárodní velvyslanectví. Od profesionálních párty stanů až po všeobecné potřeby pro akce jako např. outdoorové skládací stolyžidle a další vybavení pro velké společenské akce jako např. plesy, kongresy - nechte nás postarat se o vaše potřeby a spolehněte se na prověřenou kvalitu!

Kvalita a udržitelnost je u nás na prvním místě

Naše společnost TENTino s.r.o. (dříve partystan.cz s.r.o.) funguje již 23 let a odlišuje se od jiných firem především kvalitou a raději volí cestu vyrábět kvalitní zboží s dlouhou životností namísto levných chatrných výrobků určených pouze k tomu, aby sloužily do konce záruční doby. Tato výroba nejenže pomáhá snižovat množství odpadu, ale má také pozitivní dopad na růst HDP a oběh peněz. Důrazně se stavíme proti této praxi nesmyslné spotřeby, která zatěžuje vzácné zdroje naší planety; je nepřijatelná pro jakéhokoli podnikatele či organizaci napříč dnešními odvětvími. Usilujeme společně o prvotřídní produkty vyrobené podle přísných norem - produkty, jejichž hodnota přetrvá ještě dlouho po prvním prodeji!

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz