Transportní ochranný vak na konstrukci 4x8 m NA KOLEČKÁCH

Kód: VAK4X8_KOLA
3 986 Kč 3 294,21 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Lze použít pro stany:

4x8 m TENTino® BHE

4x8 m TENTino® BIG HEXAGON

4x8 m TENTino® OCTAGON

Detailní informace

Kamenná prodejna
KAMENNÁ PRODEJNA
Možnost vyzkoušet
MOŽNOST VYZKOUŠET
UV ochrana
UV OCHRANA
Náhradní díly a servis
NÁHRADNÍ DÍLY A SERVIS
Vyrobeno v EU
VYROBENO V EU

Detailní popis produktu

Chraňte své konstrukce !!! 

     Pro eliminaci škod na stanu způsobených při transportu, skladování a manipulacích slouží naše transportní ochranné vaky. Ochrání stan před oděry a ušpiněním. V případě, že vložíte do vaků stan mokrý, nezapomeňte jej okamžitě po příjezdu na sídlo z vaků vyndat a řádně vysušit jak stan, tak vaky. Dlouhodobější skladování musí mít podobu "suchý stan + suchý vak".

      Naše profesionální vaky s hliníkovou základnou a velkými kolečky o průměru 15 cm projedou po všech terénech s Vaší minimální námahou. Garantujeme perfektní funkčnost a spolehlivost, protože tato kolečka nejsou na vaku připevněna jen tak "na oko" tak jako u  konkurence.

     Vyhněte se vakům s pidi kolečky na chabých osičkách. Takové "pokusy o vak na kolečkách" za minimální cenu - nic nevydrží. Transportní ochranný vak s kolečky je dimenzován pouze pro konstrukci. Nelze ho použít, pokud střechu z konstrukce nesundáte. Naopak do obyčejného praktického vaku bez koleček dáte konstrukci i se střechou. Je-li Vašim přáním prodloužit životnost střechy na trojnásobnou dobu, střechu vždy z konstrukce sundejte a složte ji do vaku určeného pro opláštění. Transportní ochranný vak na opláštění není třeba kupovat. Poskytujeme jej ke každému party stanu ZDARMA.

     Vaky s kolečky jsou vyvinuty pouze na vyšší odolnostní výrobkové řady. Nejsou k dispozici pro stany řady TENTino® SMALL HEXAGON.

Ochranný vak na konstrukci stanu 4x8 na KOLEČKÁCH lze použít pro stany:

4x8 m TENTino® BIG HEXAGON EXTREME

4x8 m TENTino® BIG HEXAGON

4x8 m TENTino® OCTAGON

tentino vak na konstrukci na kolečkách, rozměr kolečka 15cm

 

5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.7.2022
Kolečka při tété velikosto stanu jsou super
5
Avatar autora | 26.6.2022
Robustní vak, který by doufám mohl mít dostatečnou životnost. Díky velkým kolečkům může na rovném povrhu konstrukci transportovat i jediná osoba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: