Časté otázky, Strana 3

Jsou možné věrnostní a množstevní slevy?

Jsme vděční za vaši důvěru a věrnost. Chceme se ujistit, že za své peníze dostanete tu nejlepší hodnotu, a proto nabízíme množstevní a věrnostní slevy při vícenásobných nebo častých nákupech. Chcete-li tuto akci využít, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky s vaším požadavkem. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nalezení dohody, která bude vyhovovat potřebám všech. Ještě jednou vám děkujeme, že nám dovolíte být součástí vašeho nákupního procesu!

V případě jakýchkoli dotazů ohledně našich množstevních a věrnostních slev nás neváhejte kontaktovat. Velmi si vážíme vaší trvalé podpory! Ještě jednou vám děkujeme, že jste našimi věrnými zákazníky - bez vás bychom tu nebyli!

Jaký je termín dodání zboží?

U společnosti TENTino je datum dodání nesmírně důležité. Chápeme, že naši zákazníci chtějí, aby jim byly výrobky doručeny co nejdříve, a proto se snažíme zajistit dodání hned druhý den nebo maximálně do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky do 10:00. Náš doručovací tým se snaží odesílat objednávky ještě týž den, kdy je obdrží, a zajistit tak našim zákazníkům rychlé dodání.

Jsme hrdí na to, že dodržujeme rychlé dodací lhůty a poskytujeme výjimečné služby v průběhu celého procesu doručování. Když nakupujete u nás, můžete si být jisti, že váš výrobek dorazí rychle a bezpečně na místo určení.

Pokud dojde ke zpoždění v důsledku nepředvídaných okolností, budeme vás informovat, abyste věděli, kdy můžete svou objednávku očekávat.

Vyberte si TENTino pro bezproblémové doručení! Těšíme se na dokončení vaší objednávky.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz