Časté otázky, Strana 2

Je nutné střechu z konstrukce stanu skládat po každém použití stanu?

Ne, po každém použití není nutné sundávat střechu z konstrukce stanu. Doporučujeme však střechu stanu před delším skladováním důkladně vysušit, aby nedošlo k jejímu poškození a vzniku plísní. Pokud plánujete přepravu stanu na delší vzdálenosti, je nejlepší střechu složit tak, aby nedocházelo k jejímu skřípnutí mezi stropními profily. To může zkrátit životnost tkaniny s UV ochranou v důsledku opotřebení třením. Při delší přepravě je vždy nejlepší střechu z konstrukce sejmout a uložit ji do vaku pro větší ochranu.

Pro další informace týkající se demontáže nebo balení stanů kontaktujte zákaznický servis.

Jaká je nejvyšší podchodná výška stanu?

Maximální výška stanu je 2,1 m, kterou lze díky nastavitelnému systému nohou snadno upravit na 1,75 m, 1,85 m, 1,95 m a 2,05 m. Pokud požadujete vyšší podnož než tuto, rádi vám poskytneme delší nohy a na požádání provedeme vlastní přestavbu/úpravu celé konstrukce - stačí se s námi spojit! Uděláme vše pro to, abychom vyhověli vašim potřebám a zajistili vám pohodlné stanování.

Potřebuji náhradní nohu, ale stan jsem nekupoval /a u vás.

Bohužel Vám nepomůžeme. Veškeré náhradní díl jsou k dispozici pouze pro naše zákazníky. Neumožníme nákup náhradních dílů na cizí stany, protože díly nepasují.

Je možné koupit střešní plachtu jiné barvy než boční plachty?

Ano, je možné zakoupit střešní plachtu jiné barvy než boční plachty. Nabízíme širokou škálu barev pro jednotlivé části stanu. Najdete je v sekci náhradních dílů na našich webových stránkách a můžete je kombinovat podle svých preferencí. V sekci jednotlivých dílů si můžete snadno přizpůsobit objednávku a vybrat si přesně to, co potřebujete pro jedinečnou sestavu stanu. Podívejte se na všechny dostupné barvy ještě dnes!

Existuje univerzální kotvení i do betonových povrchů a také do měkkých trávnatých povrchů?

Pokud jde o výběr kotev pro párty stan, existují univerzální kotvy, které lze použít na betonových plochách i na měkkém travnatém povrchu. Nejlépe však stan upevníte pomocí kotvy v zemi, která má dostatečnou délku, tloušťku a odsazení. Její přilnavost k zemi je velmi důležitá, protože tenké, hladké a krátké kotvy neposkytnou dostatečné zabezpečení. Ocelová závaží lze také použít na všech typech povrchů, ale ve srovnání s pořádnou kotvou nemusí být tak spolehlivá. Vždy je lepší zvolit kotvu, která je vhodná pro daný typ povrchu, abyste zajistili, že váš stan zůstane bezpečně na místě bez ohledu na to, jakým podmínkám čelí. Při stavbě párty stanu se ujistěte, že máte správnou kotvu.

Dokáže stan postavit i jedna osoba?

Ano, stan může postavit jedna osoba, pokud je menší velikosti, například 2x2, 2x3 nebo 3x3. Sestavení stanu jednou osobou však může zabrat více času a úsilí než při spolupráci dvou osob. Proto doporučujeme, aby se na sestavování stanu podílely dvě osoby, což zvýší efektivitu a usnadní montáž. Pokud chcete postavit stan větších rozměrů (např. 4x4 nebo 5x5), pak by bylo nejlepší, kdyby vám s tímto úkolem pomáhali alespoň tři lidé. Tak se mohou o práci podělit a váš kempinkový prostor bude připraven rychleji!

Vejde se party stan do osobního auta?

Celková délka složeného stanu je 1,6 metru, což znamená, že se snadno vejde do zavazadlového prostoru menšího auta, pokud počítáte s nutností sklopit zadní sedadla. Pokud si tedy kladete otázku "Vejde se tento párty stan do mého auta?", pak odpověď zní ano! Díky skládací konstrukci a voděodolnému materiálu můžete svou oslavu snadno přepravit, ať už jedete kamkoli. Díky této lehké, ale pevné konstrukci udrží plachta vás i vaše hosty v suchu bez ohledu na počasí. Užijte si své venkovní setkání za deště i za slunečného počasí!

Je střešní plachta nepromokavá?

Ano, střešní plachta je nepromokavá. Je vyrobena z dvousložkové polyesterové tkaniny s vnitřní vrstvou z mikrovrstvy PVC, takže je vysoce odolná vůči vodě. U altánů s potiskem se pro dodatečnou ochranu používá polyuretanová hydrofobní vrstva, aby odolala vysokým teplotám a tlakům spojeným s procesem sublimačního tisku. Tím je zajištěno, že váš potištěný stan zůstane chráněn před deštěm a jinou vlhkostí. V konečném důsledku si můžete být jisti, že vaše střešní plachta bude schopna zvládnout jakékoli povětrnostní podmínky bez obav z poškození vodou nebo úniku vody.

Jsme obec nebo jiná státní instituce

V případě platby po převzetí zboží požadujeme potvrzení obce nebo jiné státní instituce, že jsou ochotny tyto podmínky akceptovat. Poté odešleme objednávku a vystavíme příslušnou fakturu. Po obdržení podepsaného potvrzení můžeme přistoupit ke zpracování objednávky a jejímu odeslání.

Proces je jednoduchý a bezpečný – všechny dokumenty jsou zpracovávány elektronicky prostřednictvím našeho zabezpečeného systému, což zajišťuje rychlý a pohodlný průběh a zároveň dodržení všech zákonných požadavků. Standartně je dáváme splatnost faktury 14 dní, ale je možné se domluvit na delší.

Chápeme, že obce potřebují zajistit, aby jejich finanční procesy zůstaly v souladu s předpisy, takže v případě jakýchkoli dotazů nebo obav týkajících se tohoto uspořádání nás kontaktujte na tel. +420 777 259 525 nebo na hasek@tentino.cz

Je možné zboží vyzvednout i v sobotu a neděli?

Chápeme, že vyzvednutí je důležitou součástí nakupování. Aby bylo vaše víkendové nakupování ještě pohodlnější, můžete si zboží vyzvednout i v sobotu a v neděli! Neváhejte nám zavolat na telefonní číslo +420 777 259 525 a domluvit si čas vyzvednutí.

Jsme tu pro vás, abychom vám zodpověděli veškeré dotazy týkající se vyzvednutí nebo čehokoli jiného. Přejeme vám krásný den! Děkujeme, že jste si vybrali naši službu. Těšíme se, že vám budeme moci sloužit i v budoucnu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz