Co je lepší pro pití piva: pivní set s opěradlem nebo bez něj?

Je jen málo věcí, které jsou příjemnější než posezení venku za slunečného dne s oblíbeným pivem v ruce. Ale pokud jde o venkovní posezení, stále se vede odvěká debata: co je lepší pro pití piva - souprava s opěradlem, nebo bez něj? Pojďme prozkoumat výhody a nevýhody jednotlivých možností a učinit informované rozhodnutí.

Pivní set s opěradly
Souprava zahradního nábytku, která obsahuje vestavěnou opěrku zad, může nabídnout několik výhod. Pro začátek, je to pohodlné! Můžete se opřít a relaxovat při popíjení piva, nemusíte se bát, že se opřete o zeď nebo opěradlo židle. Tento styl soupravy také nabízí dodatečnou stabilitu; protože židle mají čtyři nohy místo pouhých dvou, je méně pravděpodobné, že se převrhnou, když se zvednete, abyste si vzali další pivo (všichni jsme to zažili!). A konečně, soupravy s opěradly vypadají skvěle; dodávají se v různých barvách a stylech, takže si můžete najít takovou, která dokonale zapadne do vaší venkovní estetiky.

Pivní set bez opěradel
Na druhou stranu, soupravy bez opěradel mají také své výhody. Za prvé se lépe skladují, protože zabírají méně místa než jejich protějšky s opěradly. Jsou také lehčí, takže pokud je budete chtít z nějakého důvodu přemístit (například když budete chtít nějaký stín), bude to mnohem snazší než tahat těžké židle s připevněnými opěradly. Kromě toho bývají sady bez opěradel levnější než ty, které je mají v ceně; to z nich dělá skvělou volbu pro každého, kdo hledá cenově dostupný způsob, jak si vylepšit svůj venkovní prostor.


Když na to přijde, rozhodování o tom, zda by sada terasového nábytku měla obsahovat zabudované opěradlo, či nikoliv, skutečně závisí na osobních preferencích a rozpočtových omezeních; oba styly nabízejí výhody v závislosti na vaší situaci! Nakonec však platí, že pokud plánujete trávit hodně času odpočinkem venku s vychlazeným pivem v ruce, pak bychom doporučili zvolit větší pohodlí, které sada s opěradlem poskytuje - nebudete litovat! Nyní se pusťte do vychutnávání svého oblíbeného piva v jakémkoli stylu sezení, kterému dáváte přednost! Na zdraví!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz